Kategorijos

Ar sudėtinga krovinius pervežti į Švediją?

Nuo seno Lietuva palaiko glaudžius ekonominius ryšius su Švedija, kur per Baltijos jūrą yra plukdomi įvairūs kroviniai. Vežėjai siūlo pačias įvairiausias paslaugas: pilnų ar dalinių krovinių vežimą “nuo durų iki durų”; pristatyti krovinius tam tikru nustatytu laiku; ypač greitai pristatyti krovinius, nes kelionė Baltijos jūra trunka tik vieną darbo dieną. Populiariausios kryptys: Stokholmas, Malmė, Lundas, Karlshamnas, Karlskrona, Ystadas, Brobis, Kina, Torupas ir kiti didieji Švedijos miestai. Taip pat kroviniai gabenama ir į mažesnius miestelius ar priemiesčius.

Tačiau kiekvienu individualiu atveju yra parenkamas geriausias maršrutas, kaip greičiausiai ir ekonomiškai naudingiausiai kroviniai į Švediją bus nugabenti. Krovinius pervežti į šią šalį nėra sudėtinga, nes jie yra gabenami sausumos kelių transportu ir plukdant keltu jūra.
Dažniausiai iš Lietuvos į Švediją yra vežama medicininė įranga; polietileno granulės; pramoniniai įrenginiai; medžio gaminiai ir maisto produktai. Sudėtingiau gabenti specifinius krovinius: vaistus, medicininius preparatus ir kito pobūdžio farmacines prekes; greitai gendančius, specialių temperatūros sąlygų reikalaujančius maisto produktus ir gėrimus. Taip pat ir sunkiasvorius, negabaritinius krovinius; pavojingus chemijos pramonės gaminius: dažus, baterijas, trąšas; gyvūnus ir augalus; skubius siuntinius. Tam reikia turėti specialius leidimus ir sertifikatus, tad dažniausiai tuo užsiima ne visos logistikos kompanijos. Be to, visi kroviniai yra apdrausti, o didelės vertės siuntos yra draudžiamos papildomai.

Vežant krovinius į Švediją mišriu transportu: keliais ir jūra, plaukiant keltu yra patogu, nes vairuotojas turi progą pailsėti nuo vairavimo. Patogu tai, kad perkant transportavimo keltu bilietus į tą pačią kainą yra įskaičiuota nakvynė kajutėje, kur vairuotojas gali patogiai išsimiegoti ir maitinimas kelis kartus per dieną.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *