Ar sudėtinga krovinius pervežti į Švediją?

Nuo seno Lietuva palaiko glaudžius ekonominius ryšius su Švedija, kur per Baltijos jūrą yra plukdomi įvairūs kroviniai. Vežėjai siūlo pačias įvairiausias paslaugas: pilnų ar dalinių krovinių vežimą “nuo durų iki durų”; pristatyti krovinius tam tikru nustatytu laiku; ypač greitai pristatyti krovinius, nes kelionė Baltijos jūra trunka tik vieną darbo dieną. Populiariausios kryptys: Stokholmas, Malmė, Lundas, Karlshamnas, Karlskrona, Ystadas, Brobis, Kina, Torupas ir kiti didieji Švedijos miestai. Taip pat kroviniai gabenama ir į mažesnius miestelius ar priemiesčius.

Tačiau kiekvienu individualiu atveju yra parenkamas geriausias maršrutas, kaip greičiausiai ir ekonomiškai naudingiausiai kroviniai į Švediją bus nugabenti. Krovinius pervežti į šią šalį nėra sudėtinga, nes jie yra gabenami sausumos kelių transportu ir plukdant keltu jūra.
Dažniausiai iš Lietuvos į Švediją yra vežama medicininė įranga; polietileno granulės; pramoniniai įrenginiai; medžio gaminiai ir maisto produktai. Sudėtingiau gabenti specifinius krovinius: vaistus, medicininius preparatus ir kito pobūdžio farmacines prekes; greitai gendančius, specialių temperatūros sąlygų reikalaujančius maisto produktus ir gėrimus. Taip pat ir sunkiasvorius, negabaritinius krovinius; pavojingus chemijos pramonės gaminius: dažus, baterijas, trąšas; gyvūnus ir augalus; skubius siuntinius. Tam reikia turėti specialius leidimus ir sertifikatus, tad dažniausiai tuo užsiima ne visos logistikos kompanijos. Be to, visi kroviniai yra apdrausti, o didelės vertės siuntos yra draudžiamos papildomai.

Vežant krovinius į Švediją mišriu transportu: keliais ir jūra, plaukiant keltu yra patogu, nes vairuotojas turi progą pailsėti nuo vairavimo. Patogu tai, kad perkant transportavimo keltu bilietus į tą pačią kainą yra įskaičiuota nakvynė kajutėje, kur vairuotojas gali patogiai išsimiegoti ir maitinimas kelis kartus per dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.