Kategorijos

Ar universalios grandinės tiks bet kokiam pjūklui?

Dažniausiai grandinės yra pasirenkamos ne pagal konkretų įrenginio modelį ar gamintoją, bet pagal pagrindinius parametrus. Todėl, jeigu jie sutampa su anksčiau turėta, tuomet ir toks naujas pirkinys turėtų tikti. Aišku, prieš jį išsirenkant reikėtų tuo įsitikinti. O tą galima padaryti labai paprastai. Svarbiausia, jog sutaptų pagridiniai trys pagrindiniai grandinės parametrai. Tai būtų storis, žingsnis ir narelių skaičius. Kuris labiausiai ir varijuoja. Bet žinant, kokios turėtų būti visos šios savybės, pasirinkti bei atrasti tikrai tinkamą variantą nebus sudėtinga. Ir tokiu atveju universalus gaminys tikrai tiks, nepriklausomai, koks yra pjūklo gamintojas. Kadangi ši jo dalis nėra tokia specifinė.

Kiek kainuos toks pirkinys?

Tai tikrai aktualus klausimas, kadangi būtent grandinės yra nuolat dylanti įrenginio dalis, kurią neišvengiamai gali tekti pakeisti nauja. Tačiau dėl šios priežasties tokia detalė tikrai nebus brangi. Kadangi dažnu atveju ji nekainuos nė dešimt Eurų. Aišku, tai dar priklauso ir nuo šio gaminio savybių, kadangi ypatingai didelį narelių skaičių turintys variantai gali atsieiti ženkliai daugiau. Tačiau jie jau yra pakankamai specifiniai, todėl daugeliui nebus aktualūs. Be to, galutinė suma dar gali skirtis priklausomai nuo to, kokio gamintojo produktą pasirinksite. Nors visi jie pasižymės tomis pačiomis techninėmis charakteristikomis. Tačiau žinomesnių prekinių ženklų gaminiai praktiškai visuomet būna brangesni.

Skubėti keisti, o gal galima tiesiog pagaląsti?

Nuo to priklauso ir darbo efektyvumas. Todėl savo aštrumą grandinės nėra tinkamos naudoti toliau. Tačiau tai tikrai nereiškia, jog iškart būtina pirkti naują. Kadangi dažnu atveju ji gali būti paprasčiausiai pagaląsta ir sėkmingai naudojama toliau. Tam tinka tiek įprasti, tiek ir specialiai šiam tikslui pritaikyti galąstuvai. Ir būtent pastarieji užtikrina, jog toks darbas nebus sudėtingas. Tačiau tai tik laikinas sprendimas ir ateityje vis tiek reikės galvoti apie naują pirkinį. Tuo labiau, kad ir pažeidimų gali būti įvairiausių. Taigi, skubėti tikrai nebūtina, tačiau tokio varianto atmesti taip pat nereikėtų, kadangi kartais tai bus vienintelis pasirinkimas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *