Kategorijos

Ar verslui reikalinga interneto svetainė?

Interneto svetainė
Interneto svetainė

Pastaruoju metu itin sparčiai plečiasi galimybės internete. Tai palengvina verslo partnerių, naujų klientų suradimo galimybes. Tačiau ne visi tas galimybes išnaudoja. Tačiau apie viską nuo pradžių. Norint, kad internete būtumėte matomi reikia patalpinti informaciją apie save. Bene geriausias būdas pristatyti save, aprašyti savo paslaugas yra tinklapio sukūrimas. Tinklapis tai tarsi jūsų įmonės vizitinė kortelė, veidrodis, joje galite parodyti savo požiūrį. Nuo to kokį stilių pasirinksite galima suprasti kokias paslaugas teikiate, kas yra jūsų klientai. Jei turite vaikų kirpyklėlę, tai greičiausiai jūsų tinklapis bus apipintas vaikiškais motyvais, ar pasakų personažais, daug spalvų ir žaismingas dizainas. Tuo tarpu jei prekiaujate parangos prekėmis, tinklapio dizainas turi būti taip pat turi sukurtas, kad dvelktų prabanga ir elegancija. Klientui tik atsidarius puslapį tereikia pažiūrėti ir per kelis sekundes jis turėtų suprasti kur pakliuvo.

Lietuvoje daugelis tinklapių neatitinka net elementarių dizaino ar programavimo standartų. Vyrauja blankios spalvos, kurios niūriai veikia užėjusį lankytoją, arba puolama į kitą kraštutinumą- spalvų labai daug, jos nedera tarpusavyje. Taigi suderinti tinklapyje vyraujančias spalvas yra vienas iš pirmųjų darbo etapų.

Kuriant interneto svetainę labai svarbu nepamiršti, kad ji turi būti optimizuota paieškos sistemoms, integruoti socialiniai tinklai. Prie socialinių tinklų strategijos dar grįšime. Dabar šiek informacijos apie seo optimizavimą.

Seo optimizavimas reikalingas kiekvienai interneto svetainei, jei norime, kad klientai surastų jūsų interneto svetainę. Kaip žinome, beveik visi interneto naršytojai ieško informacijos, Google paieškos sistemoje ir daugelis pasitenkina tais rezultatais, kuriuos pateikia Google. Todėl turime ieškoti galimybių, kad jūsų svetainė būtų rodoma kuo aukštesnėse pozicijose. Tai priklauso ne tik nuo to kaip suprogramuota svetainė, bet ir koks turinys yra svetainėje, kokios nuorodos atveda į mūsų svetainę.  Todėl jei kuriame išorinių nuorodų strategiją, žiūrėkime, kad jos ateitų tik iš aukštą reitingą turinčių tinklapių. Tie tinklapiai, kurie Google akyse turi prastą reputaciją, gali netgi duoti neigiamą signalą.

Tiems rezultatams įtakos turi ir socialinių  tinklų signalai. Nes taip galima matyti ar jūsų svetainėje yra talpinama įdomi informacija. Jei jūsų svetainės turiniu žmonės dalinasi socialiniuose tinkluose, galima daryti išvadą, kad ji yra aktuali ir naudinga. Kuo daugiau pasidalinimų, tuo daugiau pliusiukų iš Google gausite.

Taigi interneto svetainė jūsų verslui gali duoti didelę naudą, bet gali būti ir visai nenaudinga investicija. Todėl, prieš kurdami interneto svetainę kruopščiai apgalvokite kam ji reikalinga, kokią paskirtį ji turės atlikti.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *