Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Ar verta lauko terasą statyti pačiam, ar geriau samdyti šį darbą išmanantį specialistą? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Ar verta lauko terasą statyti pačiam, ar geriau samdyti šį darbą išmanantį specialistą?

Didžiausias klausimas, kuris girdimas kalbant apie terasas yra tas, jog ar apsimoka samdyti profesionalus, juk pats galiu pastatyti terasą. Žinoma, galite ir pats, tačiau profesionalas visuomet darbą atliks geriau. Jei norite ilgaamžiškumo ir kokybės, kreipkitės į profesionalus. Nuosavoje terasoje galima ne tik papusryčiauti ar pavakaroti. Tai puiki vieta ilsėtis tuomet, kai norisi pabėgti nuo namuose tvyrančios vasaros kaitros. 

Terasos statybos etapai, kuriais vadovautis pataria profesionalai, jei nusprendėte terasą pasistatyti pats

Atrodo sunku nuspręsti, nuo ko pradėti terasos statybas ir kas jose svarbiausia. Jei taip yra, geriausia kreiptis profesionalų pagalbos, kurie žino, kaip viską atlikti greitai, skoningai ir profesionaliai. Viskas priklauso nuo to, kokios terasos norite, jos dydžio, iš kokios medžiagos ji yra, ar ji visiškai atvira, ar pusiau uždara, ir priklauso nuo jos struktūros. Taigi, pirmiausia turite nuspręsti dėl terasos išvaizdos ir jos struktūros. Jei namo projekte įrengta terasa, terasos pamatą galima padaryti pastatant namo pamatą. Na, jei idėja apie terasą kilo po seniai pastatyto namo, tai irgi nėra nieko blogo. Sename name nuspręsti, kur statyti terasą, yra daug lengviau. Sprendžiant dėl ​​terasos vietos, svarbu žinoti tikslią saulės padėtį tam tikru metų laiku ir dieną, ar terasoje vyraus rytas, vidurdienis ar vakaro saulė.   Jei mėgstate pasėdėti leidžiantis saulei terasa nebūtinai geriausia vakarinėje pusėje. Jei namas apsuptas miško gražiausi atspindžiai vasarą rytų, pietryčių pusėje ant medžių viršūnių. Tik po to vakaruose ima rausti dangus. 

Žiemą atspindžiai būna rytuose, ar net šiaurinėje dalyje, kaip ir saulė leidžiasi beveik pietuose. Pastebėkite aplinką ir suprasite kurioje vietoje maloniausia praleisti laisvą laiką. Geriausia jei terasa apsaugoma nuo šiaurinės pusės vėjų ir atsiveria į rytus, vakarus ir pietus.

Kitas, ne mažiau svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti statant terasą, tas, kad į ją turi būti paprasta patekti, todėl geriau, kad ji būtų įrengta prie svetainės ir virtuvės

Patogumas namuose yra svarbus dalykas, ne mažiau svarbi yra ir patogi terasa. Argi nesmagu, jog viskas vietoje ir strategiškai patogiai sudėliota? Labai patogu, kai virtuvės langas ar durys yra į terasą – tuomet bus labai patogu vaikščioti, paduoti užkandžius terasoje sėdintiems namiškiams.Apsauga nuo vėjo ir pašalinių žvilgsnių taip pat yra reikšmingi veiksniai. Jei namuose yra vaikų, reikia pagalvoti ir apie jų saugumą. Terasa namo atžvilgiu gali būti kampu arba iš dalies po stogu. Ant virš žemės esančių polinių pamatų terasa statoma dažniau tais atvejais, kai namo pamatai yra aukšti arba kai jis stovi ant šlaito.

Sprendžiant terasos vietą, būtina nustatyti jos plotą. Terasa yra tokia pati kaip virtuvė ir svetainė, tik lauke, todėl jos dydis priklauso nuo šeimos poreikių. Manau, kad 5-6 žmonių šeimai 14–25 kv. m terasų, tačiau joms galima skirti apie 40 kvadratinių metrų. Padarę terasą stačiakampiu, galite sutaupyti pinigų, todėl išvengsite nuostolių, atsiradusių dėl plokščių.

Jei nusprendėte, jog norite kokybiškos ir greitai parengtos terasos, pasikonsultuokite su profesionalais ir turėsite geriausius rezultatus ir ilgaamžiškumą https://terasustatyba.lt/terasos-irengimas/.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *