Kategorijos

Ar verta rinktis kelionę autobusu pajūryje?

Šiais laikais mes turime galimybę keliauti įvairiomis susisiekimo priemonėmis, tačiau kelionės autobusu vis tiek yra viena populiariausių ir pigiausių kelionių, nes tai padeda lengvai pasiekti tolimus Europos kampelius už mažą kainą. Žinoma, kelionės autobusu yra ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Kelionės autobusu yra mėgiamos pajūrio turistų ir vietinių, kuomet norisi pilnai atsipalaiduoti ir negalvoti, kur palikti automobilį ar kaip grįžti namo.

Kaip sakoma, nėra to blogo meto, kada išvykti į kelionę, tad ne veltui kelionės autobusu organizuojamos ištisus metus ir tiks kiekvieno skoniui: tiek rudenį, vasarą, pavasarį, o kai kas susigundo pakeliauti ir žiemą. Žiemos kelionės autobusu dažniausiai skirtos slidinėjimo entuziastams. Juk kiekvieno norai skirtingi, dėl to svarbu juos visus įgyvendinti, kad kiekvienas klientas jaustųsi gerai ir liktų patenkintas savo kelione.

Keliaujant autobusu svarbi ne tik avalynė, bet ir patogi apranga. Renkitės patogiais, nesiglamžančiais, nevaržančiais drabužiais, kad patys jaustumėtės laisvai. Nepamirškite, kad autobusuose galioja griežtos taisyklės, negalima rūkyti, vartoti alkoholinių gėrimų. Dažnai turistiniuose autobusuose negalima valgyti, tam yra sustojimai ir trumpos pertraukėlės, kurių metu galėsite užkąsti, jei kelionė yra ilgesnė nei nuo vieno miesto iki kito.

Kelionė pajūryje, ar patogu keliauti autobusu?

Ar norite patogiai keliauti į Palangą iš Klaipėdos? Ar domina kelionė Klaipėda-Palanga? Neverta naudotis senu autobusu, jo viduje yra tvanku, nes neveikia oro kondicionierius, vietos kojoms yra mažai,, nepatogios vietos sėdėjimui  ir nėra belaidžio interneto. Iorouosta.lt suteikia jums labai patogią ir labai saugią kelionės galimybę, o kelionės kaina visoje Lietuvoje yra maža. Pas mus visi gali lengvai keliauti iš Klaipėdos į Palangą ir kitais maršrutais.

Patikiname, kad tuose autobusuose, kuriais keliausite bus visos geriausios sąlygos, nes kėdės yra erdvios ir patogios galima miegoti, jei norisi poilsio. Žinoma, karštą vasaros dieną jums padės atsigaivinti ir kondicionierius, kuris yra visuose naujuose įmonės autobusuose. Negana to, kiekvienas klientas bus apklausiamas, ar yra patenkintas autobuso kokybe, kad būtų galima tobulėti. Jūsų kelionė iš Klaipėdos į Palangą bus rami ir tokia patogi, kokia tik gali būti.

Patogus keleivių ir jų daiktų pervežimas garantuotas, nes kelionių iš Palangos metu, su kiekvienu keleiviu individualiai suderiname išvykimo laiką, kad visiems būtų maksimaliai patogu nuvykti į Klaipėdą arba kitą vietovę mūsų maršrute. 

Sutartu laiku mikroautobusas paims jus nuo sutartos vietos Palangoje, pvz., namų ar biuro. Mūsų išvykimų tvarkaraštis dažnai derinamas su į oro uostus atskrendančių dažniausių skrydžių grafikais. Galima sakyti, kad išvykstame beveik kiekvieną valandą.

Iš Palangos bei kitų miestų vežame ir didesnes grupes. Grupėms, šeimoms bei vaikams taikomos nuolaidos. Dėl jų reikėtų kreiptis telefonu!

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *