Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Ar vis dar madinga nešioti liemenėles? - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Ar vis dar madinga nešioti liemenėles?

Ar vis dar madinga nešioti liemenėles? Toks klausimas gali nuskambėti kiek sarkastiškai ir net pašaipiai, atsižvelgiant į tai, jog žymios moterys, atlikėjos, artistės viešuose renginiuose pasirodo labai kukliai apsirengusios. Kuklumas pasireiškia ne minimalizme ar kainoje, bet medžiagų kiekyje. Šiais laikais tikrai populiaru apnuoginti nugarą ar nuleisti dekolte iki bambos. Tokios suknelės atrodo kur kas estetiškiau jei po jomis liemenėlės nedėvimos. Tačiau yra ir liemenėlių alternatyvų toms, kurioms nedrąsu viešumoje pasirodyti be liemenėlės. Liemenėlės internetu gali pasiūlyti įvairių sprendimų, alternatyvių liemenėlių, kurios gerai atrodytų po itin atviromis suknelėmis.

Parduodami liemenukai internetu dažniausiai būna standartinio modelio, tačiau gerai paieškojus galima rasti įvairių nematomų liemenėlių, nematomų ir pakeliančių liemenėlių, silikoninių lipnių kaušelių, spenelių lipdukų ar standartinių liemenėlių su permatomomis petnešėlėmis ir permatoma juosta nugaroje. Liemenėlės internetu populiarios tarp tų moterų, kurios gerai žino savo dydį ir turi savo mylimą modeliuką ar parduotuvę, kuria pasitiki ir visuomet joje perka. Ar perkami liemenukai internetu pateisins jūsų lūkesčius, priklauso nuo jūsų pačios. Jei moteris nusprendžia pirkti liemenėles internetu, ji privalo gerai žinoti savo kaušelio dydį ir krūtinės apimtį. Taigi, ar vis dar madinga nešioti liemenėles? Vieningo atsakymo nėra. Tai priklauso nuo įvairių faktorių. Visi žino, kad prancūzės garsėja savo laisve, jos tiesiog nedėvi liemenėlių. Nors tai ir nėra taisyklė. Jei moteris dirba biure, ji bet kokiu atveju liemenėlę dėvėtų, net jeigu tai ir nebūtų madinga. Nes to reikalauja tvarkingos, oficialios aprangos etiketas. O ir vyrai, dirbantys biure, matyt, negalėtų susikaupti, jei aplink šmėsčiotų moterų grožybės. Na, o jei tai proginis vakaras, kuriame aprangos kodas – vakarinė suknelė, tuomet atvira suknelė, ko gero be liemenėlės atrodys kur kas estetiškiau nei su ja.

Visiškai nesvarbu ar perkate liemenėles internetu, paprastoje rūbų parduotuvėje ar iš naujausios „Victoria‘s Secret“ kolekcijos. Ir, ko gero, negalime nuspręsti, kad nešioti liemenėles yra madinga arba ne, svarbiausia yra jausti kokia apranga yra tinkama tam tikroje aplinkoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *