Kategorijos

Ar vyriški diržai tinka visur ir visada?

Nors daugybė vyrų vis dar nešioja klasikinius diržus, kurie įprastai būna juodos spalvos ir su klasikine sagtimi, vis dažniau vyrai ima ieškoti kažko išskirtinio ir netradicinio. Norint išreikšti savo individualumą vyrai renkasi išskirtines sagtis, įvairių raštų bei spalvų diržus ir netgi medvilninius diržus.

Jei norite kažko išskirtinio, tačiau nežinote kas jums tiktų, pirmiausia siūlytume pradėti nuo paties diržo spalvinės gamos pakeitimo. Kokius rūbus įprastai nešiojate? Jei tai džinsai ir laisvalaikio rūbai, drąsiai galite rinktis tamsiai mėlynos spalvos diržą. Toks diržas puikiai tinka ir prie mėlyno kostiumo. Jei jūsų garderobe nemažai rudų rūbų – atitinkamai galite įsigyti ir rudą odinį diržą. Tik atminkite, rudą spalvą jau reikia derinti, ši spalva gali nederėti prie, tarkim, plėšytų šviesiai mėlynos spalvos diržo.

Dar vienas dalykas savo isskirtinumui išreikšti – sagtys. Sagčių ir užsegimo tipų šiuo metu rinkoje yra begalė. Kai kurie vyriški diržai užsegami klasikiniu būdu, o kai kurių sagtys turi savotiškus dantukus, o štai pats diržas – duobutes. Tad užtraukiant diržą dantukai užsikabina vis už tolimesnės duobutės ir puikiai prisitaiko prie vyro liemens apimties. Tai ne tik praktiškas sprendimas, bet ir puikus stiliaus pasirinkimas, kadangi tokių diržų sagtys įprastai būna vientisos ir jų galima išsirinkti pačių įvairiausių stilių – su piešiniais ar metaliniais ornamentais.

Na, o jei odiniai diržai jums jau atsibodo, visada galite pasirinkti medvilninį diržą. Tiesa, toks diržas įprastai netinka prie oficialios aprangos, tačiau prie džinsų ar vasariškų šortų žiūrisi tiesiog puikiai. Tokius diržus drąsiai galima plauti, tad jei jau išsitepėte, nebijokite – meskite į skalbimo mašiną.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *