Kategorijos

Ar žinojote, kokie yra dantų implantų privalumai?

dantų implantų privalumaiŽmogui dantys reikalingi atkąsti ir sukramtyti maistą, o kaip žinia, maistas reikalingas tam, kad aprūpintų mūsų organizmą visomis medžiagomis, reikalingomis išgyventi. Deja, bet net ir skiriant dantų priežiūrai labai daug laiko ir pastangų, jų vis tiek neįmanoma apsaugoti nuo gedimo. Dažnai įvairias ligas paveldime iš savo tėvų, tai taip yra ir su dantimis. Genetika šiuo atveju yra labai svarbi, kadangi jei tėvai turės silpnus, gelsvus dantis, jie gali persiduoti ir vaikams.
Praradus vieną ar kelis dantis, žmogui pasidaro sunku kramtyti, jaučiamas nemalonus pojūtis, gali būti gėda šypsotis, o nuo to prastėja gyvenimo kokybė ir pasitikėjimas savimi. Taip pat gali išsikreipti sąkandis ir išsikraipyti kiti dantys. Visos prieš tai išvardintos priežastys veda prie vieno fakto: praradus dantis, būtina įsistatyti naujus. Dantų implantai – efektyvus ir populiarus sprendimas, norint susigrąžinti dantis.
Dantų implantai yra maži sraigteliai, kurie praradus dantį, įsodinami į žandikaulį ir tampa prieš tai buvusios šaknies pakaitalu. Bėgant laikui, kaulas suauga su įdėtu implantu ir tampa labai geru ir tvirtu pagrindu dėti dantų vainikėliui.
Dantų implantų privalumai:
• Mityba. Įsidėjus dantų implantus, žmogus vėl gali nieko nesibaimindamas kramtyti, mėgautis mėgstamiausiu maistu, kepsniais, kuriems sukramtyti reikalingi visi dantys. Tai svarbiausias dantų implantų privalumas.
• Estetika. Atrodyti estetiškai ir pasitikinčiai savimi nori kiekvienas. Estetiška išvaizda yra labai didelis privalumas. Juk kiekvienas žmogus nori atrodyti gražiai, plačiai šypsotis ir patogiai gyventi.
• Lengva priežiūra. Įsidėjus dantų implantus, galėsite nesivarginti juos ypatingai prižiūrėdami, kadangi jų priežiūra visiškai nesiskiria nuo įprastos dantų higienos. Jeigu kasdien rūpinsitės tiek savo dantimis, tiek ir dantų implantais, gyvensite ramiai ir be jokių papildomų išlaidų.
• Pasitikėjimas savimi. Gražūs ir sveiki dantys suteiks pasitikėjimo savimi, o pasitikėjimas savimi yra pagrindinis bruožas norint gyventi laimingai. Pasitikintys savimi žmonės jaučiasi gerai, todėl jiems lengviau susirasti darbą, antrą pusę, jie laisviau gyvena, kadangi nėra įsitempę.
• Ilgaamžiškumas. Jeigu rūpinsitės burnos higiena, dantų implantai tarnaus visą gyvenimą, o tai suteiks pasitikėjimo savimi.

Dantų implantai nevaržo gyvenimo, o atvirkščiai, suteikia jam kokybės. Dantų implantų privalumai yra iš ties dideli, todėl vos praradus dantį, nebijokite, pasitaupykite pinigėlių ir būkite užtikrinti ir gražūs visą gyvenimą.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *