Kategorijos

Artėja šildymo sezonas. Ar bus lėšų malkoms?

Artėjantis šildymo sezonas verčia apie tai pradėti galvoti jau dabar. Ypač tuos, kurie šildosi ne centralizuotomis miesto sistemomis, o malkomis ar kitu kuru, kurį reikia įsigyti iš anksto. Tačiau reikia gerai apskaičiuoti, kiek kuro būtina įsigyti, ar tam užteks lėšų, kada pigiausia pirkti malkas, anglis ar kt.

Pritrūkus pinigų tokioms išlaidoms neretai į pagalbą kviečiami greitieji kreditai. Tai paprastas būdas gauti pakankamai pinigų žiemos būtinosioms išlaidoms, o grąžinti galima tuomet, kai jau pinigų turite pakankamai. Pavyzdžiui, jei užsiimate žemės ūkiu, vasaros metu Jūsų išlaidos pakankamai didelės, o pajamos ima plaukti įprastai tik prasidėjus derliui. Jei malkų gavote pigiau iš karto po žiemos ar vasaros pradžioje, tikėtina, tam gali šiek tiek trukti lėšų. Paėmus kreditą galima šiek tiek sutaupyti (įvertinkite, kad kainą kilstelės ir palūkanos), o grąžinti visą pasiskolintą sumą nesunkiai galėsite gavę pelno iš parduotų gėrybių, rugių ar to, kuo užsiimate.

Gyvenantys daugiabučiuose, kur už šildymą kartais tenka mokėti protu nesuvokiamas sumas, taip pat gali susidurti su lėšų trūkumu, tačiau jau tik žiemos sezono metu, kuomet spusteli nemenki šalčiai. Tokiu atveju mėnesio išlaidos būstui kartais šokteli net 2-4 kartus, o jei dar spaudžia nuoma ar paskola būstui – labai didelis iššūkis Jūsų piniginei. Šioje situacijoje taip pat gali gelbėti greitieji kreditai, nes ypatingai šaltų dienų žiemomis Lietuvoje būna vos kelios ir didelės sąskaitos dažniausiai būna vieną ar du mėnesius, tad per likusius galėsite išmokėti šildymo kaštus. Kitaip tariant, išdalinsite šildymo išlaidas per visą žiemą ar nukelsite pavasariui.

Nepaisant sumokamų palūkanų ir kitų mokesčių, kurie neišvengiami imantis greitojo kredito, kartais tai pats geriausias būdas apsirūpinti artėjančiai žiemai, todėl neskubėkite atmesti šio varianto, tiesiog palyginkite visus įmanomus variantus savo situacijoje.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *