Kategorijos

Asmeninė patirtis apie mitybos planą

Nuo vaikystės esu liesas. Mokyklos laikais kiti klasiokai tyčiodavosi iš manęs, mane stumdydavo, o kadangi buvau silpnas, negalėdavau taip sakant pastovėti už save. Viena dieną nusprendžiau, kad atėjo metas kažką pakeisti savo gyvenime.

Nusprendžiau, kad noriu tapti vyrų, užaugti, sutvirtėti, užsiauginti raumenų, tapti kažkuo, o ne niekuo!

Mano medžiagų apykaita buvo labai greita todėl ir mano kūno sudėjimas buvo labai smulkutis, todėl norint pasiekti tų tikslų kuriuos išvardinau viršuje, man teko susidaryti tokį mitybos planą kuris tiktų prie mano medžiagų apykaitos.

Apsilankiau kelnėtoje sporto klubų, pas kelis dietologus (vienas jų www.dietoscentras.lt), gavau neįkainojamų patarimų apie tai kaip turėtų atrodyti mano mitybos planas kad jį galėčiau derinti su sportu. Apskritai mitybos planas sportuojant vyrams, man atrodė gana stulbinančiai (per dieną maistą reikėjo valgyti net 7 kartus, kai tuo tarpu ankščiau valgiau vos 2).

Parengtas mitybos planas mane privertė tobulinti ir savo kulinarinius gebėjimus, juk visgi sveikas maistas pats nepasigamins. Teko ir uždarbiauti po mokyklos, nes tokie maisto produktai kaip lašiša, vištienos krūtinėlės  ar daržovių pintinės nekainuoja centus, o ir sporto klubo abonementas nėra nemokamas.

Atrodo, viskas prasidėjo tik nuo mitybos plano, tačiau išaugo į dar didesnį entuziazmą ir savęs tobulinimą visose srityse. Atsirado ir daugiau energijos mokytis, dirbti, o taip pat ir sportuoti.

Aišku pirmieji žingsniai sporto salėje buvo labai sunkūs, svoriai su kuriais dirbau buvo labai maži, tačiau didelio užsispyrimo valia, ėjau savo tikslo link. Svoriai didėjo, kaip ir mano kūno kilogramai, po 4 mėn. sporto priaugau 10kg! Atrodžiau pasitikintis savimi, sutvirtėjęs. Mokykloje manęs daugiau niekas nebestumdė!

Ši istorija tik pasako, kaip svarbu tinkamai susidėlioti savo mitybą, ar tu liesas ir nori priaugti svorio, ar tu stambus ir nori numesti svorio, viską lemią mityba!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *