Aspektai, kuriuos turite išmanyti registruojant domeną

 

1992-ais metais buvo įregistruota lietuviška domeno galūnė .lt. Tai didelį šventė ne tik tiems, kurie kasdien susiduria su internetiniais puslapiais, tačiau ir tiems, kurie supranta, kad ši maža galūnė padarė Lietuvą tesėta internetinio pasaulio dalimi.

Šiais laikais kuriant internetinius puslapius domenams skiriamas kur kas didesnis dėmesys nei anksčiau. Paprasčiausiai domenai geriausiai reprezentuoja konkrečią veiklą tuo pačiu jie padeda greičiau surasti konkrečią įmonę bei visos kitos galimybės, kurias atveria kokybiškas domenas.

Prekyba domenais   šiuo metu yra kasdienybės dalis. Net keli šimtai domenų kiekvieną dieną nuperkami su galūne .lt, tad tai turėtų padėti suprasti, kokie tai dideli mąstai ir kaip domenai keičia mūsų gyvenimą.

Registruojant domenus ir galvojant apie jų pavadinimus – įvertinkite kelis svarbius kriterijus:

Įvertinkite ilgumą.
Pavadinimą.
Raktinius žodžius.
Skambesį.
Galūnę.

Kriterijų daug, tačiau visus juos susisteminus pavyks gauti puikų variantą. Nepamirškite, kad domenai turi net kelias svarbias paskirtis, tad ir ieškant geriausio reikia susipažinti su pasiūlymais. Įvertinkite šiuos kriterijus.

1. Domenai padeda kur kas greičiau rasti konkrečią internetinę svetainę.
2. Tam tikra prasme domenai tampa labai puikia reklama.
3. Žinoma, šiais laikais be internetinės svetainės verslas neatrodo solidus ir rimtas.
4. Tuo pačiu domenas gali padėti paprasčiau įsiminti internetinį adresą, o tai neatsiejama ir nuo geresnio pardavimo.
5. Galiausiai, domenas paprasčiausiai būtinas, jeigu norite turėti internetinę svetainę. Kitu atveju paprasčiausiai neįmanoma.

Marketinge dažnai akcentuojama, kad domenas yra garantas, kad pats verslas bus įvertinamas teigiamai ir paprasčiausiai kad jis bus kur kas labiau vertinamas apskritai.

Prekyba domenais, juolab, šiuo metu labai aktyvi. Tai suteikia galimybę kiekvienam rasti tokį domeną, koks geriausiai tenkina Jūsų poreikius. Jeigu norimas yra užimtas, o kiti pasiūlymai tenkina Jūsų poreikius – tokiu atveju domenai yra geriausias pasirinkimas, kuris tik egzistuoja. Jeigu reikia – investuokite į juos, kad kiekvienas išleistas centas reklamai sugrįžtų Jums atgal ratu. Nes gera reklama – parduos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.