Kategorijos

Atnaujinkite senas kambario sienas per valandą!

Senas, pilkas ir pavargusias namų sienas galima labai greitai prikelti naujam gyvenimui. Kol vieni samdosi garsiausius dizainerius ir moka tūkstančius už sienų pagyvinimo patarimus, tuo tarpu kiti renkasi paprastus, tačiau patikintus metodus. Ne veltui sakoma, kad genialumas slypi paprastume! Išeitis – sienų lipdukai, kurie naują gyvenimą įkvėps net ir labai senoms, atsibodusioms sienoms!

Vaikų kambarys

Vaikų kambario sienų atnaujinimui rekomenduojame sienų lipdukus arba plakatus. Sienų lipdukai – išskirtinis būdas ne tik atnaujinti sienų stilių, tačiau ir sukurti žaidimų oazę: pasakų personažai, miesto aliuzija, kalnai, augalai ir net gyvūnai! Jeigu nenorite vaikui pirkti šuniuko – padovanokite atitinkamą sienų lipduką, kuris saugos vaikutį ištisą parą.

Kita alternatyva – plakatai. Puikiai tiks mažylio mėgstamų herojų atvaizdai.

Virtuvė

Originalus būdas kiek pagyvinti atsibodusį virtuvės interjerą – taisyklės virtuvei. Kas tai yra? Tai sąrašas sąlygų, kurių turi laikytis kiekvienas esantis virtuvėje.

Kokios taisyklės yra svarbiausios?

  1. Gaminti būtina su meile!
  2. Valgyti reikia ne tik sočiai, tačiau ir skaniai.
  3. Užjausk ir pamaitink alkaną.
  4. Kvapas – pusę gardumo.

Svetainė

Svetainė gali būti vadinama pramogų zona, tad norint, kad laisvalaikis būtų malonus – būtina skirti laiko interjero įsirengimui. Svetainė taip pat yra erdvė, kuri reprezentuoja Jūsų namus, kadangi čia svečiai praleidžia daugiausia laiko. Taip pat kaip virtuvėje galima kabinti taisykles – panašios kabinamos ir svetainėje. Jeigu turite didelę vienos spalvos sieną – siūlome pasidaryti giminės arba šeimos medį!

Medžio kotui gali būti naudojamas lipdukas, o šakeles puošia nuotraukos (kurios atlieka lapelių funkciją). Tokia sienos puošmena puikiai tinka ne tik siekiant pagyvinti interjerą, tačiau taip pat ir ant suskilusių sienų. Didelė sienos puošmena papuoš svetainę unikalu ir labai asmenišku būdu.

Sienų lipdukai – greitas, paprastas ir patogus būdas dekoruoti senas ir atsibodusias svetainės sienas.

Miegamasis

Miegamasis yra bene intymiausia namų erdvė, kurioje norisi kurti ne tokį interjerą, koks yra populiarus arba madingas, o tokį, koks labiausiai tinka kambario gyventojams. Suaugusiųjų miegamojo sienų dekoru taip pat siūlome didelius senų lipdukus, kurie net ir minimaliam stilių suteiks išskirtinumo bei jaukumo. Šiuo metu itin populiarūs abstraktūs, modernūs lipdukai.

Net ir labai senų sienų atnaujinimas nėra sudėtingas darbas. Paprasčiausias būdas – sienų lipdukai. Dėl tvirtumo, ilgaamžiškumo bei stilingumo jie rekomenduojami ne tik naujai sutvarkytuose, tačiau ir senuose namuose. Tai bene pigiausias būdas galintis padėti prakalbinti sienas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Įrašo “Atnaujinkite senas kambario sienas per valandą!” komentarų : 1

  1. dažai sienoms avataras

    Aš asmeniškai, kai noriu permainų interjere perdažau bent vieną sieną kambaryje. Nustebtumėt pamatę, kaip skirtinga spalva pakeičia kambario nuotaiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *