Kategorijos

Atraminis kampas ir montavimo putos, ką reikia žinoti?

Ruošiatės atnaujinti namus, bet nežinote nuo ko pradėti? Pirmasis dalykas, nuo kurio reikia pradėti, jei remontą ar statybas norite rengti patys, yra priemonių, kurių prireiks, paieška. Paieška gali būti visokia: vieni mėgsta konsultuotis su žmonėmis, kurie dirba šį darbą ir taip sužinoti, kokios prekės ir priemonės yra prieinamiausios kainos ir geriausios kokybės. Kitiems patinka tartis su specializuotų parduotuvių pardavėjais, vadybininkais ir kitu personalu, nes jie dirbdami parduotuvėje gali pasiūlyti geriausias prekes už žemiausią kainą, taip pat gali padėti suprasti, kokių medžiagų ar priemonių prireiks norint atnaujinti namus. Treti yra savarankiškesni ir bando patys rasti informaciją internete, skaito atsiliepimus ir produktų, prekių aprašus elektroninėse parduotuvėse, taip matydami profesionalų išskirtus pliusus ir trūkumus, išmatavimus ir kitą naudingą informaciją. Internetu pirkti prekes apsimoka, nes jas pristato tiesiai į namus, dėl to sutaupoma daug laiko.

Kada pasirinkti kronšteiną?

Kronšteinas, tai yra atraminis kampas, kuris padeda stabiliai ir tvarkingai pritvirtinti norimą daiktą. Dažniausiai atraminis kampas naudojamas kondicionierių, ortakių, vamzdžių tvirtinimui, pats tvirtinimas nėra labai sudėtingas dėl to galite bandyti jį atlikti patys arba pasikviesti profesionalų pagalbą, kurie tikrai kokybiškai ir greitai atlieka savo darbą. Atraminis kampas yra elektriškai cinkuotas, turi U3 profilį, o tvirtinimo plokštelė turi 2 skylutes po 13 mm.

Ką reikia žinoti apie montavimo putas?

Montavimo putos yra daugiafunkcės, jas galima panaudoti daugelyje veiklų, susijusių su namų statybomis ir namų remontu, skaitykite čia:

  • Montavimo putos puikiai tinka tiek durų, tiek ir langų sandarinimui, montavimui. Jos puikiai uždengia plyšius, kad pro juos nepatektų vanduo, vėjas. Jų pagrindinė funkcija yra tarpų užpildymas, siūlių sandarinimas. Taip pat montavimo putos puikiai pasitarnauja ir šilumos ir garso izoliacijai, kadangi gerai sulaiko ne tik vandenį, bet ir puikiai izoliuoja garsą.
  • Montavimo putos pasižymi itin kokybiška ir tolygia putų struktūra. Labai svarbu paminėti, jog montavimo putos yra ekonomiškos ir turinčios taupų dozavimą ir pakuotė yra sunaudojama šimtu procentų.

Visuomet galite konsultuotis, surasime geriausias prekes mažiausiomis kainomis.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *