Kategorijos

Google įspėja!

Google pastebėjo, kad internete daugėja “gudruolių”, kurie bando sukčiauti – dirbtinai kelti savo svetainių PR (angl. Page Rank ) reitingus ir specifikacijas. „Pranešimai apie netikrus Page Rank tampa vis didesniu galvos skausmu“- sako Google atstovai.

Kaip dirbtinai pakelti puslapio reitingą ?

Laikinai pakelti puslapio reitingą yra paprasta. Tereikia naudoti 301 peradresavimą į svetainę su didesniu reitingų įvertinimais. Svetainės gauna didesnius puslapio reitingus, kuomet Google nukreipimas 301 nurodo paieškos sistemoms, jog norimas indeksuoti puslapis persikėlė visam laikui į kitą vietą. Tuomet yra nurodoma autoritetingos svetainės nuoroda, nes Google, manydama jog perkėlimas yra amžinas, perkeltam puslapiui priskiria geresnės svetainės (PR) reitingavimą.

Atsargiai neapsigaukite!

Domenų pardavėjai, dažnai prieš parduodant svetaines, ženkliai padidina jų vertę. Tinklapio specifikacijos dirbtinai trumpam padidėja, kai nesąžiningas administratorius parduodamame domene naudoja 301 ir 302 peradresavimus (nukreipimus) į svetainę su puikiu PR. Šis triukas jau senai žinomas SEO tinklapių optimizavimo “pasaulyje”, bet žmonės, kurie nesusipažinę su SEO, gali būti lengvai apgauti.

Ar “Google” aptinka padirbtus PageRank?

Vis dažnesnis atvejis, kuomet žmonės nusiperka svetaines su puikiomis specifikacijomis, su dideliu (PR) ir staiga šie puslapiai gauna nulinius reitingus. Tai reiškia , kad Google nustatė, kad PR (Angl. Page Rank) yra netikras. Tuomet suteikiamas nulinis reitingas.

Kaip apsisaugoti nuo padirbtų reitingų (PR) ?

Tiriant svetaines, daugelis nemokamų SEO įrankių nerodo, kad svetainės reitingas sufalsifikuotas. Tai geriausiai gali pastebėti tik IT ir SEO specialistai. Todėl visada, prieš įsigyjant domeną, rekomenduojama nuodugniai jį ištirti su licencijuotais SEO įrankiais.

Google neapgausi!

Internete egzistuoja daugybė programėlių, kurios žada didelius kiekius kokybiškų atgalinių nuorodų ir siūlosi pakelti Jūsų puslapio reitingus. Bet visi šie metodai (pvz. “Black Hat SEO“) Google seniai ir puikiai žinomi, tad sugudrauti tikrai nepavyks. Google labiausiai vertina natūralų SEO tinklapių optimizavimą.
Tik kokybiškos SEO paslaugos garantuos jums ilgalaikius rezultatus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *