Atvirukai kaip dovanos

Dovanos – didelis galvosūkis, kurį reikia išspręsti artėjant įvairioms šventėms, kuriose esate pakviesti dalyvauti. Be viso to, tai ir papildomos išlaidos, net jei didžiąją dalį dovanų žadate gaminti. Be viso to, individualiai gaminamos dovanos kartais net ir brangesnės, vien laiko prasme tai tikrai.
Dažnai domimasi, kokia yra atvirukų gamybos kaina, ieškoma individualių, unikalių atvirukų, skirtų brangiam žmogui. Tai nėra labai brangi dovana, tačiau ji šilta, artima, o tai labai svarbu ir tikrai vertinama. Na, nebent gerai pažįstate žmogų ir žinote, kad tokios dovanos jis nesupras ir tinkamai neįvertins.
Jei atvirukai nelabai tinka, pagalvokite apie savadarbes dovanas. Tai gali būti papuošalai, žaislai, drožiniai ar bet kas, ką tik mokate pagaminti savo rankomis. Vėlgi, tai ne materialiai, o dvasiškai brangi dovana, kurios gavėjas turi vertinti Jūsų darbą ir norą.
Kiekvienas dovanos pasirinkimas yra geras, jei tai darote vedini gerų norų, o ne tiesiog norėdami nupirkti ir padovanoti. Pastarasis variantas yra vis dažniau ir dažniau sutinkamas šių dienų visuomenėje, dovanas vis dažniau imama dovanoti su pirkimo kvito, kuris leistų nepatikusią dovaną iškeisti į kitą ar gauti pinigus, o vakarietiškos vestuvių tradicijos įtraukia dovanų pageidavimo sąrašą, pagal kurį galima dovanoti dovanas ir nederėtų nuo jo nukrypti. Ar tai gerai? Sunku vienareikšmiai spręsti, tačiau akivaizdu, kad dovanojimas tampa labiau pareiga, o ne gražia tradicija, gestu.
Ar Jums dabar rūpi atvirukų gamybos kaina, ar galvojate ką pagaminti dovanai, o gal renkatės parduotuvės lentynose – svarbiausia į dovaną žiūrėkite ne tik akimis, bet ir širdimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.