Kategorijos

Audi automobilių dalys – pigiau tik internetu

audi

Kai spaudi – nesnaudi 😉… Audi vairuotojai žino ir daugiau posakių apie jų mėgstamus automobilius, pasižyminčius itin gera važiavimo ir saugumo kokybe. Iš tiesų Audi automobiliai yra vieni iš geriausių automobilių pasaulyje šalia Mercedes-Benz ir BMW. Tai savotiškas kokybės etalonas, kurį gali pasiūlyti vokiečių gamintojas.

Kaip ir visi automobiliai, taip ir Audi nėra amžini. Nuvažiavus 100 000 kilometrų su nauju automobiliu, šis pradeda reikalauti naujų dalių, nes kai kurios senosios ima sparčiai dėvėtis. Nekalbame apie stabdžių diskus ar kitas su važiuokle susijusias dalis, kurios dėvisi priklausomai nuo vairuotojo įpročių maigyti greičio pedalą.

Kai prasideda gedimai, prasideda ir tikrosios išlaidos. Ieškote nebrangių automobilio dalių? Mes siūlome jums topautodalys.lt el. parduotuvę, kurioje rasite Audi ir kitų markių dalių už priimtiną kainą. Jūsų automobilis nusipelno tik geriausių dalių…

Dažniausiai perkamos Audi automobilių dalys

Dažniausiai perkamų Audi automobilių detalių dešimtukas nelabai skiriasi nuo kitų vokiškų automobilių:

  1. Padangos;
  2. Valytuvai;
  3. Alyva ir filtrai;
  4. Lieti ratlankiai;
  5. Paskirstymo dirželiai;
  6. Salono valikliai, langų plovimo skysčiai ir kita buitinė chemija;
  7. Lemputės;
  8. Stabilizatoriaus traukės;
  9. Duslintuvai;
  10. Stabdžių kaladėlės ir diskai.

Kiek stebina tai, kad ratlankiai yra gana dažna prekė. Audi automobiliai pasižymi išskirtiniais dizaino sprendimais, todėl jų savininkai yra įsitikinę, kad paprasti plastmasiniai ratų papuošimai jų Audi A5 ar Audi Q7 automobiliui tikrai netinka. Tai prabangios transporto priemonės, todėl ir ratlankiai turi būti atitinkamai prabangūs.

Buitinė chemija taip pat dažnas pirkinys tiek žiemą, tiek vasarą. Audi automobilio salonas yra pakankamai prabangus, kad jį reiktų kruopščiai prižiūrėti. Čia ne šeimyninis vienatūris, kuriame nuolatos mėtosi žaislai, o durelių dėkluose priklijuota kramtomosios gumos…

Važiuoklės stabilumu ir patikimumui reikalingos detalės taip pat natūralu. Audi – galingas automobilis, todėl važiuoklė turi veikti nepriekaištingai. Tiesa, stabdymo sistemos detalės yra perkamos labiau prieš žiemą, artinantis šlapiajam ir slidžiajam vairavimo sezonui.

Lemputės nieko nestebina, nes Audi labai mėgsta LED lemputes, nors dar kai kas renkasi ir Xenon. Naujesni automobiliai su paprastomis halogeninėmis jau nebesiterlioja…

Audi automobilių dalys kainuoja nemažai. Jei pirksite iš autoserviso, permokėsite. Geriau dalimis pasirūpinti patiems ir pirkti internetu.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *