Autodiagnostika – reikalinga paslauga servisui!

Servisai savo kasdienių darbų neįsivaizduoja be įrankių komplektų, automobilių keltuvų ar įprastų automobilio remonto įrenginių. Tačiau šiuolaikiniams servisams norint likti konkurencingais yra būtina turėti platų įrenginių ir prietaisų pasirinkimą. Šiuolaikiniuose automobiliuose yra labai daug elektronikos ir visas variklio darbas priklauso nuo kitų elektroninių mechanizmų, todėl servisui yra būtina diagnostikos įranga. Šie prietaisai gali parodyti greitai gedimus susijusius su transporto priemonės elektroniniais mechanizmais.

Vienas iš būdų servisams būti ar išlikti konkurencingais yra siūlyti atlikti transporto priemonėms autodiagnostiką. Kadangi tokių servisų Lietuvoje nėra daug, tai puiki niša nesenai įsikūrusiems servisams, kurie turi galimybę padidinti patikimų ir nuolatinių klientų ratą. Nors tai yra nepigi investicija, tačiau tai gali užtikrinti naujam servisui veržliai įsitvirtinti automobilių remonto rinkoje ir nelaukti kada gi paskambins naujas klientas ir tikėtis, kad pagaliau serviso meistrai turės darbą.autodiagnostika

Nors diagnostikos įranga reikalauja patirties ir žinių dirbant su ja, tačiau viskas yra išmokstama. Šiuolaikinių prietaisų komplektacijos pakuotėse yra įdėtos instrukcijos, kuriuos yra ne viena kalba, tad jeigu nėra instrukcijoje lietuvių kalbos, tai nebėda, dažnas šiuolaikinis lietuvis moka anglų ar rusų kalbą. Dar viena iš galimybių išmokti dirbti su diagnostikos įranga yra lankyti nuolatinius seminarus ar mokymus, kuriuos organizuoja diagnostikos prietaisų pardavėjai. Šiuose susirinkimuose yra puikiai išmokama kaip naudotis šiais prietaisais, kuo jie skiriasi ir supažindinama kuo skiriasi kiekvienas skirtingų gamintojų pagamintas diagnostikos prietaisas. Todėl tokius seminarus ir mokymus lankyti yra privaloma, ypač tiems servisams, kurių pagrindinė paslauga yra autodiagnostika. Šiuose mokymuose taip pat galima susipažinti su kitais specialistais, kurie gali papasakoti apie savo naudojamą įrangą, taip serviso meistras puikiai žinos apie prietaisą, kurį rekomendavo jau jį naudojantis kolega.

Apibendrinant galima teigti, kad įsteigus naują transporto priemonių servisą, vieną iš galimybių pritraukti naujų klientų yra siūlyti tokią paslaugą, kurią atlieka mažai servisų, tai yra autodiagnostika. Kadangi automobiliai nuolatos genda ir nemažai remontų darbų susijusių su varikliu ar elektronika, ši įranga greitai atsipirktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.