Kategorijos

Automatiniai vartai – patogi apsauga Jūsų namams

Kiekvienas saugome, giname savo teritoriją, dėl šios priežasties tveriame tvoras, tačiau, kur tvora, ten reikalingi ir vartai. Anksčiau tekdavo juos atidaryti išlipus iš automobilio, o dabar, nuolat tobulėjant technikai, nebereikia naudoti fizinių pastangų.

Automatiniai garažo vartai – tai, visų pirma, patogus pasirinkimas. Juos galite valdyti neišlipdami iš automobilio, nuotolinio valdymo pulteliu.

Automatiniai vartai gaminami iš plieninio stačiakampio profilio ir pasirinktos spalvos milteliniais dažai. Padengti cinko-fosfato gruntu, kuris apsaugo nuo korozijos ir užtikrina gerą sukibimą su dažais. Automatiniams kiemo vartams galima įmontuoti įvairius vartų užpildus – virintos vielos tinklus bei segmentus ar medines lenteles, lankstytus metalinius profilius ir daugelį kitų tvoros elementų.

Atidaromi automatiniai sekciniai ar pakeliami garažo vartai juda iš karto vertikaliai į viršų, o vėliau prie pat lubų horizontaliai. Visa atvira erdvė priešais garažą lieka laisva, todėl niekada nereikės pirma nusikasti sniego, kad žiemą atidarytumėte garažo vartus.

Įprastai, vartai pagal paskirtį skirstomi į dvi rūšis: buitinius ir pramoninius. Vien iš pavadinimų galima suprasti, kad buitiniams vartams priskiriami vartai, kuriuos galima įrengti nuosavuose namuose ar kotedžuose. Jų dydis paprastai neviršija 12 kvadratinių metrų. Per dieną jie atidaromi iki 20 kartų. Spyruoklinis mechanizmas leidžia lengvai atidaryti vartus tiesiog rankomis arba elektros pavara.

Automatinius garažo vartus galima sumontuoti per trumpą laiką bet kokios konfigūracijos angose. Jie atsidaro be garso, o judėdami specialiomis kreipiančiosiomis atlaisvina pravažiavimo angą. Automatinius kiemo vartus renkasi tie, kuriems norisi į kiemą įvažiuoti patogiai ir negaištant laiko vartų varstymui. Šio tipo vartai yra prabangesni, bet reikalauja daugiau dėmesio, nenutrūkstamo elektros tiekimo. Daugiau: http://www.kiemoprojektai.lt/lt/vartai.htm

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *