Kategorijos

Automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija

Susidūrėte su finansiniais sunkumais ir nutarėte pasinaudoti greitųjų kreditų paslaugomis, bet neįvertinote savo įsipareigojimų laiku grąžinti pasiskolintą pinigų sumą? Būtent taip ir sugadinama kredito istorija ir jos reitingas, kuri gali sugadinti ateities planus, pavyzdžiui, norint įsigyti nuosavą būstą ar naują transporto priemonę. Beje, visiškai nesvarbu, kad padarėte tokią klaidą labai seniai arba prašomi kitų artimų žmonių, ši dėmė niekur nedings. 

Be abejo, kredito reitingą galima ištaisyti, bet net automobiliai išsimokėtinai su bloga kredito istorija beveik niekada nesuteikiami bankų skyriuose. Bankai tokiu būdu nori apsaugoti savo turtą nuo neatsakingų ir vengiančių vykdyti savo įsipareigojimus klientų, o jus nuo papildomų  finansinių problemų.  Šiuo atveju, lieka kreiptis į tokias kredito įstaigas, kurios praeities klaidas vertina atlaidžiau.  Toks būdas reiškia, kad automobiliai su bloga kredito istorija įsigyjami gali būti irgi lengviau.  Reikia nepamiršti, kad, tik tokiu atveju, jei nesate finansiškai įsipareigoję šiuo metu.

Kaip tai veikia?

Galima sakyti, kad tai yra paprasta. išsirinkite automobilį ir kreipkitės į pardavėją. Kredito įstaigos konsultantai, įvertinę jūsų paraišką, pateikia finansavimo pasiūlymą. Jį įvertinę pasirašote sutartį ir naudojatės savo naujuoju pirkiniu. Tiesa, kol nesumokėjote tokio kredito, automobilis oficialiai priklauso kredito įstaigai, teisėtu jo savininku tampate tik tinkamai įvykdę savo įsipareigojimu.

Be abejo, kredito įstaigos visais atvejais  tikrina kliento mokumą, tačiau į sugadintą kredito reitingą atsižvelgia atlaidžiau, o kai kuriais atvejais paskolina mažesnes sumas arba prašo papildomo pradinio įnašo, tačiau pats automobilis jau yra tam tikra prasme užstatas, todėl norint įsigyti naują transporto priemonę, tikrai nereikia įkeisti NT.

Žinoma kad, svarbu paminėti, kad kai kurie kreditoriai, gali finansuoti pilną sumą. Automobilių lizingas be pradinio įnašo suteiks jums galimybę susilaikyti nuo papildomų išlaidų automobilio eskplotacijos pradžioje.  Reikėtų paminėti, kad jei turėjote problemų su finansiniais įsipareigojimais, prieš imdami paskolą gerai pagalvokite ar ji neturės neigiamos įtakos jūsų finansinei gerovei ir nepridarys daugiau žalos, nei atneš naudos.  Paskola – finansinis įsipareigojimas, todėl įvertinkite savo galimybes tinkamai vykdyti visus įsipareigojimus.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *