Kategorijos

Automobilio chirurgija su čipavimo įranga

Vienas paprasčiausių ir procentaliai pigiausių automobilių variklio galios didinimo variantų, kai yra lyginamas gaunamas rezultatas, yra chip tuningas. Tai yra tarsi maža mikrochirurgija, po kurios automobilis tampa gyvesnis, efektyvesnis ir veržlesnis. Pats paprasčiausias variklio galios didinimo būdų yra sustyguoti degalų įpurškimą ir oro padavimo sistemas. Šios sistemos yra reguliuojamos su čipavimo įranga.

Šis chirurgija yra efektyviausia dyzeliniams varikliams, kuriuose yra įmontuotas turbokompresorius. Atmosferinio benzininio variklio galią su chip tuning įranga galima padidinti tik nežymiai, maždaug 5 – 10 procentų. Dyzeliniams turbininiams variklis rezultatas būna kur kas geresnis, gali gali padidėti maždaug 25 – 30 procentų ir daugiau. Svarbu, kad prieš atliekant automobilio galios didinimą, automobilis būtų techniškai tvarkingas. Todėl jį reiktų visą patikrinti ir prieš tai atlikti kompiuterinę diagnostiką. Kaip pavyzdžiui, jeigu variklis arba turbina turi techninių problemų, tai tokiam automobiliui neapsimoka didinti variklio galios, nes tai pagreitins šių mechanizmų nusidėvėjimą.čipavimo įranga

Visas automobilio čipavimas turi veikti sklandžiai ir užtikrintai. Kadangi jeigu visi susiję mechanizmai turi veikti drauge, kad nesusidarytų „butelio kaklelių“, pavyzdžiui, paduodamo oro užtenka, tačiau kuro yra įpurškiama per mažai. Todėl rekomenduojama įsidėti geresnius oro filtrus ar pakeisti duslintuvą į tiesiasrautį. Čipavimo įranga atlieka programavimo veiksmus, tačiau nors pasiekti optimalų rezultatų rekomenduojama pakeisti ir susijusius mechanizmus. Po atlikto čipavimo, automobiliui patartina pilti kokybiškesnę alyvą į variklį, kadangi pats galingesnis variklis išskiria daugiau šilumos. Tai yra tik kelios smulkmenos, daug rezultatų galima pasiekti tiesiog pakeitus vieną ar kitą mechanizmą kitu, geresniu.

Tinkamai atliktas variklio galios didinimas tikrai nedarys jokios žalios įvairiems mazgams ar mechanizmams. Svarbiausia automobilį patikėti profesionalams, kurie turi nemažai patirties šioje srityje. Jeigu išsirinksite prastus chip tuning specialistus, tai geriausiu atveju jūs tiesiog prarasite pinigus, o automobilyje jokių pokyčių nebus. Blogiausiu atveju – teks keisti nemažai mechanizmų, dėl blogai sureguliuotų sistemų. Svarbu, kad būtų naudojama profesionali čipavimo įranga, kadangi su jau darbai yra atliekami tikrai kokybiški. Nes ją kurė savo srities specialistais, kurie turi sukaupę nemažą patirtį.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *