Kategorijos

Automobilio lizingas – pakeisk seną automobilį nauju!

 

2010-vw-golf-r-metu-automobilisTurite senoką automobilį, kuris jau ilgą laiką jus vargina? O galbūt jis tiesiog nori būti pakeičiamas? Ne paslaptis, jog šiuolaikiniai žmonės yra reiklūs, todėl ne retai pasitaiko, jog prireikia pinigų vienam ar kitam svajonės įgyvendinimui, šiuo atvėju naujam automobilio įsigyjimui. Automobilio lizingas yra vienas iš patogiausių būdų kaip gauti pinigų naujam automobiliui arba kitiems poreikiams.

Viena iš tokių paskolų tiekėjų yra mogo.lt. Tai tarptautiniu mąstu veikianti įmonė, kuri teikia automobilio lizingo paslaugas. Vienintelis ir svarbiausias dalykas, kurio reikia norint gauti paskolą yra Jūsų nuosavas automobilis, kuris perašomas ant mogo.lt nuosavybės. Nepagalvokite klaidingai, nes automobilis tai tik garantija, o ne užstatas! Vadinasi, savo automobiliu galėsite naudotis tiek, kiek norėsite, jeigu laikysitės mogo.lt nurodytų paskolos grąžinimo terminų.

Nesvarbu ar Jūsų automobilis dvidešimties metų senumo ar tik keletos metų, mogo.lt yra pasiryžusi suteikti lizingą kiekvienam savo klientui. Svarbiausia, jog jūsų automobilis turėtų galiojantį TA. bei TPVCA draudimą. Jeigu automobilio vertė didesnė nei 17500 litų privalomas ir KASKO draudimas. Didžiausia suma kurią suteikia šis lizingas yra 90 procentų nuo realios automobilio vertės, kurią nurodo mogo.lt dirbantys specialistai.

Norėdami gauti automobilio lizingą Jums tereikia apsilankyti mogo.lt svetainėje, paskambinti nurodytais kontaktais arba tiesiog apsilankyti viename iš šios įmonės poskyrių.

Taigi, laikui bėgant suprantama, jog greitųjų kreditų bendrovės ne visuomet patenkina Jūsų poreikius. Todėl vertėtų rinktis tik tai, kas šiuo metu yra profesionaliai bei itin kruopščiai atliekama, tai mogo.lt

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *