Automobilio nuoma kelionei: ko nepamiršti?

Automobilių nuomaNuomotis automobilį kelionei tampa vis dažniau pasirenkama paslauga. Ir tikrai ne tik tuomet, kai planuojate atostogas užsienyje. Net ir nusprendus apkeliauti Lietuvą – automobilių nuoma yra puikus pasirinkimas. Nedidelė kaina, garantas, kad transporto priemonė veiks sėkmingai ir platus pasirinkimas lemia žmonių pritarimą šiai paslaugai. Tiesa, dažniausiai planuojant kelionę supa tiek daug rūpesčių, kad paprasčiausiai neturima laiko apgalvoti daug smulkmenų, kurios yra susijusios su automobilių ar mikroautobusų nuoma. Pateikiame labai trumpą planą, kuris dažniausiai padeda pasirinkti labiausiai tinkamą transporto priemonę tiek trumpai, tiek ilgai kelionei.

Modelis. Priklausomai nuo to, kur planuojate keliauti – reikia ir atitinkamos transporto priemonės. Kol vienos labiau tinka tik lygiems ir gražiems keliams, tuo tarpu kitu atveju reikia galingesnių ir aukštesnių transporto priemonių. Jeigu nežinote, kokia tinka labiausiai – paprasčiausiai pasitarkite su nuomos punktų savininkais. Atsižvelgdami į žmonių poreikius jie gali pasiūlyti labiausiai tinkamus variantus.

Atstumas. Įdomu ir tai, kad automobilių nuoma gali būti įgyvendinama ir pagal tai, kokį atstumą planuojate nuvykti. Vienos mašinos gali įveikti didesnius atstumus, kai tuo tarpu kitos kiek mažesnius. Priklausomai nuo to, kiek ir kur norite važiuoti – ieškokite transporto priemonės.

Sąlygos. Ne visada visi Jūsų norai gali būti įgyvendinami, kadangi reikia atitikti ir tam tikras sąlygas. Pavyzdžiui, dažniausiai transporto priemonę nuomoti ir vairuoti gali asmuo tik sulaukęs tam tikro amžiaus. Dažniausiai tas amžius siekia 21 metus, tačiau kai kuriais atvejais suteikiama nuoma tik nuo 25 metų nepriklausomai, koks yra Jūsų vairavimo stažas.

  1. Parkavimas. Tiksliai susižinokite, kur galima parkuoti transporto priemonę tam tikrose šalyse. Išsiaiškinkite, ar mašinos pastatymas yra mokamas, ar ne.
  2. Greitis. Vėlgi, kiekvienoje šalyje greitis gali skirtis. Europos šalyse jis dažniausiai panašus, tačiau pasinaudoti Google ir išsiaiškinti tikslią informaciją visada verta.
  3. Taisyklės. Kuo daugiau žinosite apie tam tikros šalies arba net šalių kultūrą – tuo saugiau jausitės ir drąsiau keliausite.

Automobilių nuoma kelionėms – patogi, greita ir gana pigi galimybė pasiekti reikiamą vietą. Pasinaudokite paslaugomis, kurias išbandė daugelis tautiečių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.