Automobilis: pirkti ar nuomotis

2013-BMW-328i-Sports-Wagon-web

Daugelis šiandien neįsivaizduojame savo gyvenimo be automobilio. Jo mums prireikia nuvykimui į darbą ir sugrįžimui iš jo, darbo reikalais, įvairiausių progų ir iškilmių metu. Laisvalaikis taip pat sunkiai įsivaizduojamas be mūsų keturračio šeimos nario: savaitgalinės iškylos prie ežero ar jūros, išvykos į kurortą ar kelionė į užsienį ir panašiai.
Įsigydami automobilį dažnai net nesusimąstome, kad jis mums brangiai kainuoja, netgi stovėdamas, kai mes juo nesinaudojame.

 

Kada apsimoka atsisakyti nuosavo automobilio?

 

Pats automobilio pirkimas jau yra brangus malonumas. Prisiminkime , kiek laiko skiriame perkamo automobilio paieškai? O kur dar išlaidos automobilio tikrinimui, jeigu tai nėra naujas automobilis?

 

Pagaliau išsirinkę nusiperkame ji ir tuomet plačiai atveriame savo piniginę ir, deja,  ne tik kuro išlaidoms.
Automobilio registravimo mokesčiai, techninės apžiūros išlaidos, atstovėjus keletą valandų eilėje, draudimas, be kurio net negalime pradėti važiuoti savuoju automobiliu. Ir visa tai tik lengva pradžia, pastovi automobilio priežiūra reikalaus atskiros ir reikšmingos išlaidų eilutės jūsų asmeniniame biudžete. Ateis laikas ir jūsų automobilio remontui – dar neišrastas amžinai važiuojantis ir niekad negendantis  automobilis. Jums pasisekė, jei brangiausios automobilio dalys kaip variklis ir pavarų dėžė tarnaus be rimtesnių sustreikavimų, tačiau jau pirmasis variklio remontas gali būti labai rimtu išbandymu jūsų finansinei gerovei. O svarbiausia, turėtume prisiminti, kad laikui bėgant kiekvienas automobilis nuvertėja. Ir ne taip jau mažai, kadangi dauguma automobilių kasmet atpinga 20 – 25 %.  Visa tai suskaičiavę gautumėte nemenką pinigų sumą.

 

Visas suskaičiuotas išlaidas turėtume lyginti su automobilio nuomai išleidžiamais pinigais. Gera žinia yra ta, kad dėl ypatingai didelės konkurencijos automobilių nuomos rinkoje, automobiliu nuoma jau seniai nėra prabangos dalykas. Susiraskite jums draugišką autonuomos įmonę ir jūs nustebsite, sužinoję kad jau už 50 litų parai galite rasti tvarkingą, važiavimui paruoštą automobilį savo dydžiu ir ekonomiškumu atitinkantį jūsų poreikius. O jei nuomosites pastoviai, ši kaina taps ženkliai palankesnė jums.

 

Tuomet beliks įvertinti didelį sąrašą kitų privalumų, nuomojantis automobilį:
automobilį pagal dydį , ekonomiškumą ir kitus parametrus renkatės tokį, koks jums šiuo metu yra –reikalingas, o ne tą,kurį turite (prisiminkite kančias, kai savo miniatiūriniu ir labai ekonomišku automobiliu tenka parsigabenti didesnį daiktą arba sąžinės graužimą, kad kasdien važinėdami dideliu automobilių tuščiai pleškinate pinigus, nors savojo automobilio dydžio privalumų prireikia vos 2-3 kartus per metus)
automobilių naudojatės ir atitinkamai už tai mokate tik tuomet , kai jums to reikia
jokių galvos skausmų remontuojant sugedusį automobilį, tuo pasirūpins autonuomos įmonė.

 

Išbandykite automobiliu nuoma Kaune ir Vilniuje ir jūs būsite maloniai nustebinti, kad sutaupote pinigų ir kas svarbiausia – laiko.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.