Kategorijos

Automobilių lizingas ar išperkamoji nuoma?

Daugeliui kyla klausimų kurį variantą geriau pasirinkti. Iš tiesų į kiekvieną atvejį reikėtų atsižvelgti individualiai, kadangi jie yra skirtingi produktai. Trumpai apžvelgsime jų skirtumus ir taip galėsite lengviau nuspręsti kuris pasirinkimas jums tinkamesnis ir pigesnis.

Automobilių lizingas, tai yra standartinis bankinis produktas, kuriame yra vertinamas kliento kreditingumas, darbo stažas ir kiti pagal Lietuvos banko reikalavimus tikrintini faktoriai. Automobilis yra įkeičiamas bankui, o jūs tampate transporto priemonės valdytoju. Pilnai atsiskaičius su banku turtas yra perleidžiamas jums ir tampate savininku.

Išperkamoji automobilio nuoma – panašus į standartinį lizingą produktas tuo, kad turtas yra įkeičiamas, vertinamas ir lygiai taip pat automobilio savininku iškart netampate. Tačiau nuomos pabaigoje galite pasirinkti ar norite automobilį išsipirkti už likutinę jo vertę ar grąžinti nuomotojui ir rinktis naują automobilį.

Žinoma, jums nereikėtų pamiršti, kad automobilių lizingas – tai finansinis įsipareigojimas. Kol jūs naudositės šiomis paslaugomis, automobilis nuosavybės teise priklausys automobilių lizingo paslaugų teikėjams. Be to, kiekvieną mėnesį jūs turėsite grąžinti lizingo sutartyje numatytą pinigų sumą. Tai turės tiesioginės įtakos jūsų asmeniniam biudžetui, todėl jei jūs nenorite susidurti su papildomais sunkumais, tokį sprendimą privalote priimti neskubėdami ir pagalvodami apie savo finansinę situaciją. Jei jūs turite vienokių ar kitokių abejonių, visų pirma turėtumėte jas išsklaidyti, išspręsdami jums aktualius finansinius klausimus. Kai tai padarysite, galėsite daug lengviau pasinaudoti šiomis paslaugomis ir kartu apsaugoti savo finansinę padėtį.

Taip pat labai svarbu, kad nusprendę kreiptis dėl automobilių lizingo paslaugų, jūs turėtumėte labai daug dėmesio skirti ir savo naujojo automobilio paieškoms bei pasirinkimui. Jūsų naujasis automobilis turi būti techniškai tvarkingas, saugus ir patvarus. Nėra nieko blogiau, kaip pasinaudoti tokiomis paslaugomis įsigyjant prastos techninės būklės transporto priemonę, kadangi ji gali nulemti dar didesnes papildomas finansines išlaidas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *