Kategorijos

Tikriausiai visų laukiamiausias laikas yra atostogos. Žmonės daug laiko praleidžia galvodami, svajodami apie atostogas, jas planuodami, ieškodami informacijos apie smulkiausias detales arba ieškodami kelionių agentūros kuri pasirūpins svarbiausiais klausimais. Tačiau kartais atėjus taip ilgai lauktam laikui ir norint vykti tyrinėti pasaulį susiduriama su problema kaip aplankyti tolėliau nutolusią lankytiną vietą ar tiesiog įdomią vietovę.

Vaikščiojimas pėsčiomis yra sveikas ir aktyvus atostogų praleidimo būdas, bet jis taip pat užima nemažai laiko norint nusigauti iš taško A į tašką B ir kartais tai yra beveik neįmanoma, jei norimas pasiekti atstumas yra per toli, nei galima nueiti per turimą laiką arba toks žygis paprasčiausiai gali būti per daug varginantis dėl oro sąlygų ar kelio reljefo. Kelionės metu norint sutaupyti laiko ir jėgų galima naudotis viešuoju transportu, kuris nekainuos labai brangiai, bet keliaudami pavyzdžiui metro nepamatysite lankomo miesto grožio, o ir norint atsidurti tam tikroje vietoje tam tikru laiku, viešasis transportas gali pasidaryti nenaudingas keliavimo būdas.

Šiek tiek brangiau kainuojantis, bet dažnais atvejais vienas patogiausių būdų tyrinėti norimas vietoves yra keliavimas automobiliu. Jei neturite galimybės keliauti į pasirinktą vietą savo automobiliu, galite pasinaudoti vietinėmis automobilių nuomos paslaugomis. Geriausia būtų, jei turėtumėte galimybę apsilankyti keliose nuomos punktų vietose arba pasidomėti jų siūlomomis paslaugomis internetu ir galėtumėte palyginti jų teikiamus pasiūlymus. Svarbiausia ne tik mažiausia siūloma kaina. Atkreipkite dėmesį į siūlomos transporto priemonės didį ir stovį, pagalvokite ar šioje transporto priemonėje patogiai tilpsite sudėję savo bagažą. Nepamirkšite pagalvoti ir apie tai, kad tikriausiai turėsite patys pildyti kurą už nuvažiuotą atstumą, todėl galbūt geriau rinktis mažiau kuro naudojančią transporto priemonę. Vienas svarbiausių aspektų į ką turite atkreipti dėmesį rinkdamiesi automobilio nuomą yra leidžiamas nuvažiuoti kilometrų kiekis. Kai kurie nuomos punktai leidžia nuomojamu automobiliu nuvažiuoti neribotą kilometrų kiekį, bet daugelis tam turi apribojimus ir su automobiliu leidžia važiuoti tik tam tikrą kilometrų skaičių (pvz.: 600 kilometrų). Didžioji dauguma nuomotojų neleidžia kirsti valstybės sienų, todėl jei norite nuomojamu automobiliu aplankyti ir gretimas valstybes, pirmiau turite gauti leidimą iš nuomos punkto.

Jei patys nemėgstate vairuoti arba neturite vairuotojo pažymėjimo, kai kurios įmonės siūlo mikroautobusų nuomą su vairuotoju. Pasinaudoję šia paslauga galėsite ramiai grožėtis reginiais per langą kelionės metu ar tiesiog patogiai ilsėtis kol vairuotojas Jus nugabens į pasirinktą kelionės tikslą. Žinoma, ši paslauga kainuos šiek tiek brangiau, nei pačiam išsinuomoti automobilį ir jį vairuoti, bet nepaisant to, žmonės šia paslauga naudojasi ir atostogų metu pailsi, aplanko visas norimas vietas ir gėrisi reginiais kelionės metu. Prieš nuomodamiesi transporto priemonę, pasitarkite su draugais, paklauskite patarimo kelionės klausimais. Gali būti, kad jų patarimai palengvins Jūsų informacijos paieškas.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *