Kategorijos

Automobilių nuoma Klaipėdoje. Apie ką vertėtų pagalvoti?

Visi žinome, jog kelionė automobiliu, nesvarbu ar ji būtų paprasta į darbovietę ar ilgiau trunkanti poilsinė į kitas šalis, patogiausia yra už automobilio vairo.

Čia nereikia jaudintis dėl traukinių, autobuso ar lėktuvo tvarkaraščių, sustojimo vietų ir kitų lokacinių dalykų. Su automobiliu galite visiškai ramiai nuvykti nuo taško A iki B, kartu naudojantis tokiais patogumais kaip gera muzikinė sistema, oro kondicionierius ir pan.

Ne paslaptis, jog Lietuvoje, kaip ir kitose Europos valstybėse automobilių nuomos paslaugos vis labiau populiarėja. Kai kurie žmonės net apskritai neturi savų automobilių, o susisiekimui būtent ir naudojasi nuomos įmonių siūlomais automobiliais.

Populiarėjant automobilių nuomos paslaugoms, atsirado ir kur kas daugiau nuomos įmonių nei anksčiau. Taigi, gali kilti problemų apsisprendžiant iš kokios įmonės nuomotis automobilį.

Žemėlapyje pamatysite automobilių nuoma Klaipėdoje, o toliau skaitykite ar nuoma yra geras pasirinkimas.

[googlemaps https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m18!1m12!1m3!1d287210.5560428996!2d20.947707465795066!3d55.77878144630754!2m3!1f0!2f0!3f0!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3A0xa1048d768c631003!2sMEMELAUTO%20-%20Automobili%C5%B3%20nuoma%20Klaip%C4%97doje!5e0!3m2!1slt!2slt!4v1595230519044!5m2!1slt!2slt&w=600&h=450]

Dalykai apie kuriuos verta pagalvoti nuomojantis automobilį

Palyginkite kainas

Kaip jau minėjome, automobilių nuomos įmonių Lietuvoje yra ne viena ir ne dvi, todėl labai svarbu įvertinti ką kiekviena bendrovė gali jums pasiūlyti už jūsų pinigus.

Paprastai kainą lemia ir kasdieniai tarifai ir pasirinktas nuomos ilgis, sezonas, automobilis ir daug kitų faktorių.

Tokiu būdu nebus problemų matyti ką gausite iš kiekvienos įmonės.

Nauja = brangu

Kai kurios automobilių nuomos įmonės specializuojasi naujausių automobilių nuomoje. Svarbu žinoti tai, jog tokių automobilių nuoma bus ženkliai brangesnė nei tose kur siūlomi šiek tiek senesni automobiliai.
Jei jums užtenka ir paprastesnės transporto priemonės su mažiau ypatybių, tuomet pasirinkdami juos gausite kur kas geriausią nuomos sandorį.

Dydis turi būti prioritetas

Mažų gabaritų automobilis mieste yra labai gerai, tačiau ne visi iš jų turės pakankamai vietos didesnei grupei keleivių, vežamiems daiktams ir t.t.

Taigi, verta pasvarstyti ir apie mikroautobuso ar miniveno nuomą jei į savo kelionę planuojate vykti su didesne grupe žmonių.

Draudimas

Dauguma nuomos įmonių savo automobilius jau iškart yra apdraudusios privalomuoju draudimu, tačiau geriau iš anksto pasirūpinti nuo bet kokio galimo nelaimingo atsitikimo ir susirasti įmonę kuri savo automobilius yra apdraudusi ir papildomu KASKO draudimu.

Tokiu būdu jausitės saugesni ir nereikės rūpintis galimomis negatyviomis pasekmėmis atsitikus incidentui.

Atstumas kurį važiuosite

Prieš nuomojantis automobilį pagalvokite apie atstumą, kurį važiuosite. Žinoma, geriausiai rinktis nuomą iš tos įmonės kuri jūsų nuvažiuoti kilometrų neskaičiuoja, o tai standartinį nuomos tarifą automobiliui.

Tokiu būdu nereikės jaudintis dėl papildomų išlaidų nuvažiavus, kad ir didesnį nei planavote atstumą.

Bako papildymas

Nepamirškite pasirūpinti pilnu degalų baku kuomet ruošiatės grąžinti nuomotą automobilį. Nors tai jau seniai tapę standartu, kai kurie žmonės vis dar nežino, jog grąžinamas automobilius turi būti su pilnu baku degalų, visai kaip ir prieš išsinuomojant.

Jei iš anksto tuo nepasirūpinsite, įmonė gali prašyti sumokėti papildomą mokestį už išnaudotus ir neatpirktus degalus.

Pabaigai

Pateikėme keletą dalykų apie kuriuos reikia pagalvoti prieš nuomojantis automobilį kelionei. Iš tiesų visų pirmą reikia neskubėti ir gerai apgalvoti visus siūlomus nuomos variantus norint surasti tokias sąlygas kurios jums tiks geriausiai.

Tokiu būdu kelionė bus tikrai patogi ir komfortiška.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *