Kategorijos

Automobiliu po Europą: ryžtis ar ne?

Kelto bilietai i AnglijaTuristai, dažniausiai, skirstomi į dvi grupes – mėgstančius poilsines keliones ir mėgstančius pažintines keliones. Pirmieji bene visada renkasi keliones lėktuvu, o antrieji – arba keliones lėktuvu, arba kitomis transporto priemonėmis – automobiliu, autobusu, traukiniu ir pan. Kurie teisesni, nesprendžiame, tačiau svarstome, ar leistis į kelionę automobiliu po Europą?

Automobiliu žmonės dažnai keliauja po kaimynines šalis, tačiau nesunkiai galima leistis ir į ilgesnę kelionę – automobiliu aplankyti Vokietiją, Prancūziją arba kitas šalis Centrinėje Europoje ir kartu dar Angliją. Toks maršrutas, galbūt, nepopuliarus, bet labai įdomus.

Žemyninėje Europos dalyje automobiliu galime pasiekti bet kurią vietą, o į norint nuvykti į Angliją reikia rinktis arba kelionę iš Prancūzijos Eurotuneliu (geležinkelio tunelis, jungiantis kontinentinę Europą su Britanijos sala, nutiestas per Lamanšo sąsiaurį), arba kėlimąsi keltu iš daugelio Centrinės Europos šalių uostų.

Jei Jūsų kelionė apima ir Prancūziją, galite rinktis, tačiau, jei Prancūzijos nesiekiate, tikriausiai, dėl kelionės į Angliją specialiai ten nevyksite. Tokiais atvejais puikus pasirinkimas – keltas. Kelto bilietai į Angliją iš Vokietijos, Ispanijos, Belgijos, Nyderlandų kainuoja nedaug, kursuoja dažnai, o pati kelionė yra labai patogi ir įsimintina. Persikėlę su savo automobiliu toliau galite keliauti po Angliją, Airiją ir kitas šalis, esančias saloje.

Keltai – patogus pasirinkimas ir keliaujantiems ilgam laikui, nes nėra bagažo ribojimų, kaip pavyzdžiu, skrendant lėktuvu, su savimi kartu galima gabentis augintinius, kelionės metu galite laisvai judėti, pramogauti, kelte sudarytos puikios sąlygos kokybiškam poilsiui.

Taigi gal, vis dėlto, šią vasarą leisitės į įdomią ir nuotykių pilną kelionę automobiliu po Europą – tiek kontinentinę, tiek šalis, esančias Britų salyne?

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *