Kategorijos

Automobilių Supirkimas

Norint parduoti savo automobilį, tai užima daug laiko. Praleidžiame daug laiko, norint jį paruošti. Nes mes siurbiame ir viską valome salone, reikia išplauti ir išorę, jei yra gedimų vežame juos į autoservisą ,kad problemas sutaisytų. Automobilių skelbimai kainuoja tikrai ne mažai, nuo 15 eurų per mėnesį, ir dar reikia gražiai nufotografuoti. Ar esate girdėję apie paslaugą Automobilių Supirkimas?

Kas tai per paslauga?

Ši paslauga yra itin išpopuliarėjusi Lietuvoje, ir ja pradėjo naudotis daug žmonių. Mūsų projekte yra atrinkti automobilių supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie yra iš skirtingų miestų ir visi gali jums pasiūlyti skirtingas kainas.  Visi mūsų vartotojai, supirkinėja automobilius jau ilgus metus. Jums reikia tik užpildyti automobilio siūlymo  formą, tuomet visi supirkėjai gaus jūsų pasiūlymą. Gavę pasiūlymą, jie susisieks su jumis elektroniniu paštu arba telefono numeriu, ir pasiūlys jums geriausią kainą. Jei jums tiks jų siūloma kaina, tuomet jie atvyksta į nurodytą jūsų adresą, atsiskaito iš karto jums patogiu būdų, padeda užpildyti dokumentus ir pasiima jūsų automobilį.

Auto supirkimas gali nupirkti jūsų automobilį, bet kuriuo paros metu, kuris jums yra patogiausias. Atvyksta į bet kurią Lietuvoje esančią vietą. Atstumas jiems tikrai ne problema.

Jūsų automobilio būklė jiems nėra svarbi. Automobilis gali būti nevažiuojantis, daužtas, netvarkingas, su pasibaigusia technine apžiūra, su vairu dešinėje, arba tvarkingas.

Ar apsimoka parduoti automobilį supirkėjams?

Jei esate užimtas žmogus, ir norintis sutaupyti laiko, ir pinigų tam tikrais atvejais tuomet tikrai verta, nes:

  • Gretas atsakymas į jūsų užklausą
  • Greiti pinigai už jūsų automobilį
  • Už jus bus sutvarkomi visi dokumentai, tad jums nereikės sukti galvos.
  • Atvykstama į jūsų nurodytą adresą, ir nesvarbu kaip toli jūs randatės.
  • Jei jūsų automobilis yra prastos būklės, jį bus labai sunku parduoti, ir tai užtruks laiko ir reikalaus investicijų, tad puiki proga sutaupyti pinigų ir laiko.
  • Jei jūsų automobilis turi problemų iš variklio pusės, arba jis yra nevažiuojantis, maža tikimybė, kad žmogus ieškantis pirkti automobilio sau, žiūrės tokį variantą.
  • Jei jūsų nedomins pasiūlyta kaina, jūs tiesiog galite atsisakyti. Bet kada galite užpildyti siūlymo formą, ir pamatyti kiek jums pasiūlys, tai nieko nekainuoja.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *