Kategorijos

Kiek kainuoja autonuoma Vilniuje? Daugelis klientų klausia kiek gi kainuoja ta automobilių nuoma, nuo ko priklauso jos kainos. Taigi, autonuoma Vilniuje kainuoja nuo keliasdešimties eurų iki kelių šimtų eurų. Viskas priklauso nuo to, kokį automobilį norėsite išsinuomoti. Autonuomos kompanijos siūlo didelį asortimentą, todėl kiekvienas klientas ras jam labiausiai tinkantį automobilį. Autonuoma – Vilnius gali kainuoti nuo kelių dešimčių eurų iki šimto eurų už automobilio nuomą parai laiko. Dažniausia klientai renkasi ekonominės klasės automobilius. Tokie automobiliai yra taupus, sudegina palyginti nedaug kuro, todėl su jais galima toliau nuvažiuoti. Automobilius dažniausia nuomojasi turistai, kurie trumpam laikui atvyksta į Lietuvą. Visiškai suprantama, kad su automobiliu galima aplankyti ženkliai didesnį kiekį vietų, nei be jo. Taip pat galima nukeliauti ten, kur nevažiuoja viešas miesto transportas. Ką reikia žinoti prieš nuomojant automobilį? Pirmiausia, kiekvienas automobilis turi būti techniškai tvarkingas. Taip pat automobilis turi būti apdraustas. Prieš pasiimdami automobilį įsitikinkite, kad visi šie punktai yra įvykdyti.

Ar kitose miestuose brangesnė automobilių nuoma?

Taigi, visoje Lietuvoje vyrauja panašios automobilių nuomos kainos. Tiek Vilniuje, tiek Kaune tokios pačios klasės automobilis kainuos labai panašiai. Brangesnės kainos yra tik Klaipėdoje ir Palangoje. Tai visiškai suprantama, juk šiuose miestuose gyvena mažiau gyventojų ir miestai sulaukia mažesnio turistų antplūdžio. Aišku, tik vasaros sezonu pajūris gali tikėtis daugiau potencialių klientų. Taigi, kaip jau supratote visoje Lietuvoje vyrauja panašios automobilių nuomos kainos.

Ką reikia žinoti prieš nuomojantis automobilį?

Kaip jau minėjome, prieš pasiimant automobilį reikėtų patikrinti ar jis yra techniškai tvarkingas. Daugelis auto nuomos kompanijų skaičiuoja papildomus mokesčius jeigu dėl jūsų kaltės automobilis sugedo. Tačiau bendrais atvejais visas remontas yra nemokamas. Jūs pasiimate techniškai sutvarkytą automobilio priemonę, kuri neturėtų sugesti. Taigi, jeigu galvojate apie automobilio nuoma, tuomet reikėtų taip pat atkreipti dėmesį ar automobilis duodamas su pilnu kuro baku. Pagal daugelio kompanijų taisykles, jūs turite grąžinti automobilį su pilnu kuro baku. Dar vienas svarbus aspektas, reikėtų nepamiršti pasitikrinti ar automobilis yra apdraustas. Daugelyje Europos sąjungos valstybių galioja privalomasis automobilio draudimas, todėl kiekvienas automobilis turi būti apdraustas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *