Baidarių nuoma

Baidarių nuoma kainaJeigu nusprendėte nuomotis baidarę (-es), reikia pasirinkti gerą variantą kainos bei kokybės atžvilgiu. Šiuo metu labai daug paslaugų tiekėjų gali savo klientams pasiūlyti nuomos paslaugas, tačiau kokios šiuo metu baidarių nuomos kainos?

Išnagrinėję siūlomų paslaugų spektrą galite greitai pastebėti, kad yra keletas nuomos tipų – ilgalaikė bei trumpalaikė nuoma. Beveik visad yra mokama už dienų, kiek baidarė yra nuomojama, skaičių. Kainai įtaką daro ir išnuomavimo laikotarpis, sezono (paprastai tai yra periodas nuo balandžio iki rugsėjo) metu jis gali svyruoti nuo 10 iki keliasdešimt eurų už parą, o ne sezono metu – kainuoti mažiau. Nuomodamiesi baidarę ilgesniam laikotarpiui gausite geresnį įkainį už dieną, jis gali skirtis net iki 30-40 procentų.

Baidarių nuomos kainos skiriasi priklausomai nuo paslaugos tiekėjo, to ar norite jas gauti sezono ar ne sezono metu bei nuo savaitgalį ar darbo dienų. Neretai kelionių ir išvykų organizatoriai į viso paketo kainą įskaičiuoja ir pačias baidares ir jų transportavimą, todėl tikslesnių kainos detalių reiktų pasiklausti pačių organizatorių, prieš išvyką.

Nepamirškite, kad skiriasi ir siūlomų valčių tipai. Daugiavietės, modernios ir naujesnės baidarės be abejonės kainuos daugiau nei šiek tiek senesnės gamybos variantai.Prieš kelionę, verta pasidomėti visomis baidarių nuomos paslaugomis, galbūt ir organizatoriaus siūloma kaina nebus pati mažiausia, tad kitas pasiūlymas labiau patrauks akį.

Svarbu įtraukti į lygtį ir transportavimo išlaidas. Ne visi žmonės turi galimybes transportuoti baidares iki reikiamos vietos, tam reikia gana pajėgaus transporto. Tokiu atveju kompetentingas ir profesionalus baidarių nuomos paslaugų tiekėjas galės pristatyti jas iki reikiamos vietos, o išvykai pasibaigus – jas paimti. Nors tokia paslauga gali kainuoti papildomai, ją rinktis verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.