Baidarių nuoma kiekvienam

Baidarių nuoma – tai puikus laisvalaikio praleidimas, puikiai tiksiantis tiek patyrusiems, tiek naujiems irkluotojams. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką turėtumėte žinoti apie šią veiklą.

Visų pirma, turėtumėte įvertinti, kiek laiko turite. Maršrutai, skirti plaukti baidarėmis, gali užtrukti nuo vos kelių valandų iki savaitės. Apgalvokite, keik ilgai norite mėgautis tokiu poilsiu ir pagal tai rinkitės maršrutą. Kadangi baidarių nuoma metams bėgant tik populiarėja, garantuojame, jog rasite variantą tiek šalia namų sostinėje, tiek atostogaudami Dzūkijoje ar Aukštaitijoje.

Baidarių nuomaSurinkite lyginį komandos narių skaičių. Jeigu ruošiatės į kelių dienų žygį baidarėmis, vertėtų pradėti planuoti iš anksto, ypač, jeigu plauksite vasarą. Taip būsite tikri, jog visi draugai ar artimieji galės dalyvauti.

Svarbu nuspręsti ir tai, ar plauksite ežeru, ar upe. Maršrutai skirtinguose vandens telkiniuose skiriasi. Plaukiant pirmąją kartą ir kiek bijant, vertėtų rinktis ramesnę trasą. Tam puikiai tiks plačios ir tiesios upės, ramūs ežerai. Vertėtų pasidomėti ir oro sąlygomis, kadangi esant stipriam vėjui ir lietui, malonumas plaukti gali kiek apkarsti – ypač naujiesiems irkluotojams. Kita vertus, jeigu jau ne kartą plaukiojote baidarėmis ir norite aštrių pojūčių – puiku. Rinkitės siauras ir sraunias upes, kuriose reikės įveikti rąstus, akmenis, persinešti baidarę rankomis. Patyrę irkluotojai galės ir pasivaržyti vieni su kitais.

Plaukiant baidarėmis rekomenduojame apsirengti patogius rūbus ir šlepetes per pirštą – taip būsite tikri, jog apavas greitai išdžius. Taip pat nereikėtų drauge imti ir daugybės daiktų – ypač elektroninių prietaisų. Nors paprasta baidarėse yra daiktų saugojimo dėžės, tačiau geriausiai apsidrausite daiktus palikę automobilyje ar namuose.

Taigi, baidarių nuoma – tai geriausias pasirinkimas kiekvienam, mylinčiam gamtą, nuotykius ir laiką su artimais žmonėmis. Svarbiausia apsvarstyti kelis pagrindinius patarimus ir jūsų nuotykis iš tiesų bus nepamirštamas. Įvertinkite tai, kiek turite laiko, susiraskite draugų kompaniją, derinkite maršrutą pagal poreikius ir norus ir mėgaukitės patirtimi. Atplaukus į finišo vietą, labai smagu pasilikti drauge su kompanija, pasigaminti maisto ir kiek ilgiau pasibūti gamtoje. Juk vasara paprastai prabėga per greitai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.