Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Baidarių nuoma Žeimenoje - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Baidarių nuoma Žeimenoje

Atėjus vasarai imama galvoti, kaip praleisti laisvas dienas gamtoje, gryname ore. Ypač sunku rasti tinkamą pramogą tuomet, kai laisvų dienų yra vos viena ar dvi, tačiau padėti laisvalaikį praleisti aktyviai ir naudingai, net jei tam neturite daug laiko, gali baidarių nuoma, kuri šiuo metu ypač pamėgta Lietuvos gyventojų.

Rinkdamiesi baidarių nuomą galite rinktis ne tik dviejų ar vienos dienos plaukimo maršrutus, bet taip pat ir plaukti trumpas atkarpas, kurioms įveikti pakaks vos pusės dienos ar kelių valandų, tad sau tinkamą plaukimą gali rasti ir ypač užimti žmonės, teturintys pramogai keletą valandų. Tačiau bet kuriuo atveju rekomenduojama pasistengti paieškoti kiek daugiau laiko ir skirti jį ilgesniam bei daugiau geros nuotaikos sukuriančiam plaukimui baidarėmis.

Trumpi plaukimai dažnai organizuojami visai netoli didžiųjų miestų, tad ne tik pats plaukimas baidarėmis trunka neilgai, bet ir nereikia gaišti visos galybės laiko kelionei iki pradžios taško. Vienos dienos maršrutams jau galima vykti ir šiek tiek tolėliau, tačiau dažniausiai renkamasi tarp upių, iki kurių nereikia vykti toliau nei 100 kilometrų. Tuo tarpu dėl dviejų dienų ar dar ilgesnių plaukimų, kurių metu nakvojama palapinėse ar kaimo turizmo sodybose, ryžtamasi įveikti ir gerokai daugiau kilometrų iki plaukimui tinkamiausios upės. Ypač dažnai ilgiems maršrutams pajūrio regiono gyventojai keliauja 200-300 kilometrų iki Aukštaitijos ar Dzūkijos upių, kurios garsėja ypač puikiomis vandens turizmo trasomis, plačiai išvystyta baidarių nuoma bei kitomis vandens pramogomis.

Sau tinkamą plaukimą baidarėmis galima susiorganizuoti labai nesunkiai būnant namuose, tiesiog naršant internete. Beveik visos baidarių nuomą siūlančios interneto svetainės pateikia ir plaukimų maršrutus, todėl pasiskaitę aprašymus, peržvelgę galeriją galite susidaryti įspūdį ir pasirinkti tokią upę ar maršrutą, kuris geriausiai atitinka Jūsų lūkesčius bei tinka su Jumis plaukiančiai kompanijai.

Tiems, kuriems baidarių nuoma yra naujovė, anksčiau niekuomet nėra tekę irkluoti baidarės, verta pirmąją upę rinktis kuo paprastesnę, tačiau tuo pačiu ir kuo gražesnę, kad įspūdžiai būtų vien tik malonūs. Jei nesate fiziškai silpni, mokate plaukti ir norite gerų įspūdžių, tačiau nesate plaukę baidarėmis, galite rinktis ir kiek sudėtingas, galbūt vidutinio sudėtingumo upes, kuriose netrūksta vingių, pasitaiko užvirtusių medžių, tačiau nėra slenksčių, daug akmenų. Tokios upės įprastai atrodo patrauklesnės, supantys vaizdai ir garsai – malonesni. Viena iš tokių upių – Žeimena.

Baidarių nuoma yra šauni pramoga tinkanti įvairaus amžiaus žmonėms, bent kiek mylintiems gamtą ir mėgstantiems būti gryname ore, todėl jei nesate mėginę šio laisvalaikio praleidimo būdo – dar šį sezoną turėtumėte šią klaidą ištaisyti ir pamėginti laikyti irklus savo rankose.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *