Kategorijos

Baidarių nuoma

Lietuvoje ypač populiaru išnaudoti turimus resursus. Tai yra sveikintina, todėl baidarių nuoma, kuo toliau, tuo labiau užvaldo lietuvių širdis, skatina geriau pažinti savo kraštą ir pritraukia ne tik lietuvius, bet ir užsieniečius, kurie plaukimą upėmis labai ilgai įsimena, dažniausiai, tik iš teigiamos pusės.

Tiek lietuviai, tiek užsieniečiai yra linkę rinktis įvairias, kiekvieną kartą skirtingas upes, tačiau turi ir mėgstamiausias, į kurias kartą metuose ar kas porą metų sugrįžta, bet išbando skirtingas atkarpas, maršrutus. Todėl jei Jūs negalite apsispręsti kokia upe plaukti šį kartą, rinkitės dar neplaukta upę, pasiskaitykite kitų plaukusiųjų komentarus, atsiliepimus apie įvairias, Jums patrauklias upes, kurių Lietuvoje visa galybė.

Vienas iš paprastesnių pasirinkimo kriterijų, rinktis upę, kuri labai arti namų. Vilniečiai dėl to renkasi plaukimą Vilnele, kiek mažiau patyrę irkluotojai bando savo jėgas Neryje, dar kiti renkasi Vokę. Netingintys pavažiuoti dažniausiai juda link Aukštaitijos upių, tarp kurių lyderiauja Žeimena, nuo jos kiek atsilieka Lakaja ir Kiauna – tai vienas puikiausių Aukštaitijos upių trejetukų, kuriame plaukioti baidarėmis vienas malonumas.

Baidarių nuoma įmanoma ir keliose upėse vienu išvykimu. Žinoma, tai jau ilgesni, retai kada į vieną dieną telpantys plaukimai, todėl jei galite skirti baidarėms keletą dienų, kombinuokite keletą upių, kuriomis galite nuplaukti iš vienos Lietuvos galo į kitą, jei tik turite tokį norą. Jei tokio noro nėra, galima vieną dieną plauki vienoje upėje, naktį praleisti kaimo turizmo sodyboje, o kitą dieną pasirinkti visai kitą upę, nebūtinai šalia jau plauktos. Jūsų norai šiuo metu nesunkiai gali išsipildyti, kadangi Lietuvoje tikrai apstu vietų, kuriomis galima ir net rekomenduojama plaukti baidarėmis.

baidariu nuomaNors baidarių nuoma ir labai populiari, ja domisi ne visi. Kai kurie tiesiog šiek tiek prisibijo pačio plaukimo, kiti nėra dideli gamtos mylėtojai, tačiau verta suprasti, kad tokį poilsį, kokį suteikia baidarės ir jų nuoma gali tik labai maža dalis pramogų rūšių. Taigi, įvertinus visus privalumus, nedidelę pramogos kainą ir suteikiamą naudą galima daryti išvadą, kad tai viena geriausių pramogų vasaros metu, leidžianti nesunkiai ja mėgautis net ir labai didelėms kompanijoms žmonių.

Jei jau esate plaukę baidarėmis, agituokite tuo užsiimti ir savo draugus, artimuosius ar šiaip pažįstamus žmones, su kuriais malonu leisti laiką. Taip turėsite daugiau kelionės draugų ir baidarių nuoma Jums bus ypač smagus laiko praleidimo būdas, galimybė ne tik pailsėti, bet ir sustiprinti draugystes, užmegzti naujas pažintis, juk draugai galbūt pasikvies ir savo draugų! Kuo didesnė kompanija plaukia kartu, tuo linksmesnės ir daugiau nuotykių suteikiančios kelionės gali būti.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *