Kategorijos

Batutas – puikus laisvalaikio praleidimo būdas!

Ar norėtumėte, kad jūsų vaikai praleistų laiką linksmai ir aktyviai? O gal ir patys mielai pajudėtumėte ir taip sustiprintumėte sveikatą? Jei į šiuos klausimus atsakėte „taip“, turėtumėte pagalvoti apie batutą savo sode. 10 minučių šokinėjimo prilygsta 3 km bėgimui, jau nekalbant apie puikiai praleistą laiką! Nusprendę įsigyti, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, ar batutas yra saugus ir geros kokybės – tai užtikrins jo patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Šokinėjimas ant batuto – puikus aktyvaus laiko praleidimo būdas. Jis teikia daug džiaugsmo, pagreitina medžiagų apykaitą ir skatina endorfinų (laimės hormonų) išsiskyrimą. Šokinėti gali visi, ne tik vaikai. Tinkamo batuto pirkimas – džiaugsmas visai šeimai. Galite rinktis iš daugelio skirtingų batutų, tad reikėtų apsvarstyti įvairias batutų savybes.

Batuto pagrindo forma

Batuto forma – vienas elementų,  dėl kurio reikia apsispręsti perkant batutą. Jie būna įvairių formų, tačiau populiariausi jų apvalūs, ovalūs ir stačiakampiai. Apvalūs batutai – labai patvarūs, tačiau jų atšokimo taškas yra tik apskritimo centre, kas reiškia, kad geriausi šuoliai bus atliekami šokinėjant tik batuto viduryje. Stačiakampiai batutai išsprendžia šią problemą, nes jų šuolio linija tęsiasi per viso batuto šuolių kilimėlio ilgį. Ovalūs batutai apjungia apvalaus ir stačiakampio batuto pranašumus – jie ir patvarūs, ir turi ilgą šokinėjimo liniją. Kad ir kokios formos batutas bus pasirinktas, jūs be abejonių mėgausitės visais šuoliais ir triukais, atliktais šokinėjant!

Apsauginis tinklas batutui

Apsauginis batuto tinklas – visuomet puikus pasirinkimas. Ypač, jei ant batuto šokinės vaikai. Apsauginis tinklas turėtų būti pagamintas iš tvirtos ir saugios medžiagos. Jis padės šokinėjantiesiems išvengti nukritimo nuo batuto šuolių kilimėlio ir išvengti traumų. Tai garantuos, kad šokinėdami galėsite atsipalaiduoti ir nesijaudinti dėl galimų traumų, kurių rizika bus sumažinama praktiškai iki nulio.

Batutas sode – tikrai puiki pramoga. Tiesą sakant, batutas gali tapti net ir sodo puošmena ar bent jau garantuoti, kad sodo išvaizda nebus sugadinta! Pavyzdžiui, į žemę įleidžiami batutai sode – beveik nepastebimi. Būna visiškai su žemės paviršiumi lygių batutų, kiti jų virš žemės paviršiaus iškilę vos 20 ar 30 centimetrų.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *