Benzininių siurblių specifika

technobaltic, benzininiai siurbliaiDvitakčiu arba keturtakčiu varikliu varomas siurblys yra vienintelė priemonė kai elektra dingsta ilgą laiką. Ugniagesiai juos naudoja tiekti vandenį į gaisravietę kai baigiasi vandens ištekliai cisternose. Ūkininkai naudoja laukams laistyti ir gyvūlius aprūpinti vandeniu kasdien ir kai ateina sausra.

Didelio vandens kiekio perkėlimas esant potvyniui, statybose arba kasant naują vandens telkinį įmanomas tik su galingu vandens siurbliu. Technobaltic atstovai teigia kad tik su atskiru degimo varikliu komplektuojami siurbliai gali pumpuoti vandenį didžiausiu srautu iki iki 2000 litrų per minutę. Optimalus siurblio žarnos diametras yra 5 centimetrai, tokie siurbliai gali siurbti iki 1.5 cm dydžio šiukšles, purvą ir dumblą, kitus klampius skysčius. Modeliai kainuojantys nuo 700 eurų yra našesni, žarnos skersmuo didesnis todėl gali siurbti net ir 35 mm dydžio kietas daleles. Papildomai prie žarnos galima pritaisyti mechaninio valymo filtrą bet jį reikia nuolat tikrinti kad nebūtų užsikimšęs. Siurblio galingumas lemia kokio ilgio žarnos gali būti prie jo jungiamos ir į kokį aukštį jis sugebės pakelti turinį. Benzininių siurblių varikliai yra aušinami oru. Kuro bakelio talpos siekia 1 litrą ir šio kiekio kuro užtenka 4-5 darbo valandoms.

Ką daryti jei reikia siurbti chemikalus ar kitas agresyvias medžiagas? Šiam tikslui skirti agregatai pagaminti iš nerūdyjančio plieno. Jie nebijo nei rūgščių, nei sūraus vandens, atsparūs korozijai jų tvirtinimo elementai ir guminės dalys. Siurblio variklis integruotas metaliniame rėme tam kad būtų patogu pakelti rankomis ar naudojant kraną. Jei siurblio svoris viršija 100 kg geriau kad ant rėmo būtų pritvirtinti ratukai lengvesniam transportavimui. Dar didesnio galingumo siurbliai yra montuojami ant priekabų, tuomet juos dar lengviau pervežti prikabinus prie traktoriaus, sunkvežimio ar visureigio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.