Betoninės ar akmens masės čerpės?

namaiNegalite apsispręsti koks stogo paviršius atitiks visus jūsų lūkesčius, sukurs nepriekaištingą įvaizdį bei nekainuos daugiau, nei galite sau leisti? Atsižvelgiant į tai, jog stogo dangų pasirinkimas šiais laikais yra ganėtinai platus, mes puikiai suprantame jog galutinai nuspręsti kokį produktą pasirinkti yra tikrai labai sunku. Dėl šios priežasties, supažindiname su dviem stogo dangų tipais, kurie šiais metais yra itin verti jūsų dėmesio. Tai betoninės ir akmens skalūno čerpės.

 

Betoninės čerpės

Saugus bei tradicinis variantas yra betoninės čerpės. Jos gali būti įvairių spalvų, atspalvių arba visiškai natūralios spalvos. Kaip ir kitos čerpių rūšys, jos turi savus privalumus įskaitant ilgaamžiškumą, atsparumą ugniai. Taip pat, jos atrodo estetiškai, tačiau kainuoja kiek daugiau nei paprastos keramikinės čerpės.

Ne paslaptis, betoninės čerpės yra puiki alternatyva tiems, kurie nori įsirengti itin tvirtą namo stogą. Tačiau, nors anksčiau betoninės čerpės pagrinde ir išsiskirdavo tik savo patvarumu, dabar jos yra pristatomos kaip ypač stilingos, modernios ir puikią garso izoliaciją turinčios čerpės. Taigi, jeigu būnant savo namuose nenorite girdėti pašalinių garsų sklindančių iš gatvės, bet tuo pačiu norite jog namuose šiluma išsilaikytų maksimalų laikotarpį, šis pasirinkimas yra būtent jums!

 

Akmens skalūno čerpės

Kyla klausimas kas apskritai yra skalūnas? Tai yra plona, skylanti uoliena. Akmens skalūnas yra kasamas kasyklose, o vėliau apdirbamas, išformuojamas į numatytas formas. Nors ir gali pasirodyti jog akmens skalūnas yra nepatikima medžiaga stogo dangų čerpėms, tai yra visiška netiesa. Akmens skalūno stogo dangos pasižymi ypač dideliu atsparumu atmosferos sąlygoms bei nedideliu degumu. Kitaip nei kitos stogo dangos, kurioms dažniausiai yra suteikiama 30 metų garantija, akmens skalūno gamintojai teigia jog būtent ši stogo danga gali išsilaikyti net 100 metų. Na, o jeigu namo išvaizda jums yra itin svarbi, akmens skalūnas padės sukurti nepriekaištingą dizainą. Kitaip tariant, jis yra vienas įspūdingesnių pasirinkimų. Stogas dengtas būtent šia danga, atrodo ypač stilingai, naujoviškai bei tuo pačiu visiškai išskirtinai. Jo dėka, jūsų namas atrodys prabangiai ir žinoma kitaip nei visų jūsų kaimynų.

Kurį variantą pasirinkti? Sprendimas priklauso tik nuo jūsų. Tačiau svarbiausia, nepamirškite kokio rezultato siekiate.

Daugiau apie stogo dangas galite rasti: https://www.agmeka.lt/

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.