Kategorijos

Betoniniai laiptai: visa svarbi informacija

Tarp daugybės įvairių laiptų rūšių, galime pastebėti ir dar vieną. Tai – betoniniai laiptai. Akcentuoti reikia tai, jog palyginti su kitų rūšių laiptais, betoniniai laiptai kaina yra mažiausiai populiarūs, tačiau tai dar tikrai nereiškia, jog jie neturi puikių privalumų. Priešingai, teigiamų savybių šiems laiptams tikrai netrūksta, o ir atvejų, kuomet tai yra geriausias pasirinkimas, taip pat daug. Taigi, kviečiame susipažinti su šios rūšies laiptais.

Vienas svarbiausių šių laiptų pranašumų yra tas,  jog betoniniai laiptai puikiai tarnauti gali tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Kaip žinia, lauko sąlygomis laiptams tenka susidurti su įvairiais veiksniais, tuo tarpu betonas yra ypač jiems atsparus. Tai garantuoja ilgą lauko laiptų tarnavimą.

Kaip ir bet kurios kitos rūšies, taip ir betoniniai laiptai, gali būti tiesūs, lenkti  ar turėti posūkį.

Paprastai betoniniai laiptai nėra tokie dekoratyvūs, kaip metaliniai, mediniai ar laiptai su metaline laiptasija, tačiau, tuo pat metu tai yra ir tam tikras privalumas. Betoniniai laiptai puikiai tiks toms patalpoms, kurios nereikalauja puošnumo – sodyboms, dirbtuvėms, ūkinės paskirties pastatams ir pan.  Vis dėlto, parinkus puošnius turėklus, betoniniai laiptai gali tapti išskirtiniu interjero akcentu. Beje, dar viena betoninių laiptų projektavimas ypatybė yra ta, jog tokie laiptai atlaiko didelė apkrovą. Taigi, tai yra puikus pasirinkimas tose patalpose, kuriose laiptais yra nešiojami sunkūs kroviniai.

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog betoniniai laiptai yra ypač masyvus statinys, todėl jiems teks skirti nemažai erdvės.

Kaip ir bet kurių kitų laiptų kaina, taip ir betoniniai laiptai, neturi tikslios kainos, kadangi ji priklauso nuo daugybės įvairių kriterijų: dydžio, sunaudotų medžiagų, dekoro sprendimų ir pan. Beje, svarbi yra ir laiptų forma: tiesūs laiptai paprastai kainuoja pigiau nei lenkti ar turintys posūkį.

Betoninių laiptų statyba – sudėtingas procesas, todėl gali užtrukti kelias savaites. Proceso trukmė bus dar ilgesnė tuo atveju, jei betoninius laiptus bus nuspręsta dekoruoti.

Geriausias sprendimas sužinoti kuo tikslesnę betono laiptų kainą bei jų statybos trukmę, kreiptis į jų gamintojus su konkrečiais pageidavimais.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *