Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Biorevitalizacija – tai, ko reikia Jūsų veido odai - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Biorevitalizacija – tai, ko reikia Jūsų veido odai

Žiemos metu veido odai oda patiria įvairių išbandymų – nuo žvarbaus šalčio iki odą sausinančio patalpų šildymo. Nieko keisto, kad dažnas patiria įvairių odos problemų: sausėjimą, tempimą, sudirgimą, šerpetojimą ir t.t.. Norint efektyvaus sprendimo, kuris padėtų giliai sudrėkinti bei atgaivinti veido odą, rekomenduojame rinktis biorevitalizaciją.

Biorevitalizacija tai procedūra, kuri ne tik veiksmingai pagerins veido odos būklę, bet ir padės ją atjauninti. Procedūros metu į odos vidurinį sluoksnį suleidžiami didesnės koncentracijos hialurono užpildai.  Hialurono rūgštis padeda išlaikyti reikiamą odos drėgmės lygį, tačiau, deja, jos kiekis organizme su metais vis mažėja. Biorevitalizacijos dėka, atstatomas reikiamas hialurono rūgšties kiekis odoje. Ši procedūra puikiai tiks visiems norintiems efektyviai sudrėkinti odą, sugrąžinti jai elastingumą bei stangrumą, pristabdyti odos senėjimo procesus, o taip pat sumažinti smulkias raukšleles. Biorevitalizacija gali būti atliekama profilaktiškai, norint išlaikyti veido odos grožį ir jaunystę.

Procedūra nėra ilga – ji paprastai užtrunka nuo 30 iki 60 min. Jums pageidaujant, gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas tam, kad procedūros metu nejaustumėte nemalonių pojūčių. Naudojant ploną adatą mikroinjekcijomis į vidurinį odos sluoksnį suleidžiamas preparatas. Po procedūros oda gali būti kiek paraudusi, tačiau tai išnyksta poros valandų bėgyje. Siekiant geriausio efekto rekomenduojama atlikti 3-4 procedūrų kursą su maždaug keturių savaičių pertraukomis. Vėliau norint palaikyti rezultatą rekomenduojama biorevitalizaciją atlikti 1 – 2 kartus per metus. Procedūra atlieka gydytojas – dermatologas.

Biorevitalizacija yra ypač efektyvus ir saugus būdas sudrėkinti išsausėjusią veido odą. Jokie kremai, serumai ar veido kaukės nepadės pasiekti tokių rezultatų, kokių padeda pasiekti ši moderni ir jau daugelio pamėgta procedūra. Odos būklės pagerėjimas matomas jau po pirmos procedūros. Oda yra giliai sudrėkinama, tad ji pasidaro stangresnė bei švytinti, sumažėja raukšlelės, pigmentinės dėmės, taip pat išlyginama veido odos spalva. Džiaugsitės kaip mat atjaunėjusia, sveikai atrodančia, spindinčia ir išpuoselėta veido oda!

Jeigu Jus domina biorevitalizacija Kaune, maloniai kviečiame Jus apsilankyti Amber Esthetic lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *