Kategorijos

„Blue Square Offices“ – pliusų ir minusų lyginimas

Šiame straipsnyje pasistengsiu kuo nuodugniau pristatyti „Blue Square Offices“ įmonės veiklą, pabrėžti pagrindinius pliusus ir minusus, liudijančius kompanijos darbo kokybę.

http://www.bluesquareoffices.com/

Žinoma, reikėtų pradėti nuo įmonės pristatymo. „Blue Square Offices“ yra Didžiojoje Britanijoje, Škotijoje, Glazgo mieste įsikurusi kompanija, garsėjanti unikalia veikla. „Blue Square Offices“ kompanijos pagrindinis „užsiemimas“ – virtualiųjų biurų nuoma. Kas tai per ofisai? Pateiksiu elementarų pavyzdį, jog jums, mielieji skaitytojai, būtų lengviau suprasti. Kaip žinote, Lietuvoje veikia daugybė verslų, o ypač tokių, kurie savo veiklą vykdo internete. Nesunku suprasti, jog tokie verslai, dažniausiai, būna mažo biudžeto, todėl nėra pakankamai žinomi plačiai visuomenei. (Žinoma, būna išskirtinių atvejų) Dėl šios priežasties, „Blue Square Offices“ škotų įmonė siūlo bendrovėms išsinuomuoti virtualius biurus, tokiu būdu įregistruojant asmeninę įmonę Škotijoje bei gaunant kitus, papildomai naudingus „niaunsus“.

Manyčiau, jog reikėtų peržengti prie pliusų – iš karto paminėsiu ir tik ką ištartą savoką „niaunsai“. Tai yra papildomi „įrankiai“, „elementai“, kurie įeina į nuomuojamųjų biurų paketą. „Blue Square Offices“, besirūpindama savo klientais, dovanoja kompanijoms unikalų mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto paskyrą, taip pat, fakso kodus bei asmeninę sekretorė. Tiesa sakant, paskutinis „įrankis“, jeigu galima taip išsireikšti, labiausiai ir žavi ir jį laikyčiau didžiuliu pliusu.

Reikėtų paminėti ir „Blue Square Offices“ įmonės darbo kokybę – ji yra itin vertinama ir apie ją puikiai atsiliepiama internetiniuose puslapiuose. Tiesą sakant, šį faktą galiu patvirtinti, kadangi ir pačiam teko naudotis įmonės paslaugomis – „Blue Square Offices“ viršyjo mano lūkesčius.

Kokie yra pagrindiniai minusai? Manyčiau, jog reikėtų pradėti nuo to, jog „Blue Square Offices“ kompanija jūsų veiklą gali įregistruoti tik Škotijoje. Galbūt, kai kuriems verslininkams ši vietovė nebus paranki, dėl to bendradarbiavimo teks atsisakyti. Galima būtų paminėti ir tai, jog su „Blue Square Offices“ vadovybė teks bendrauti anglų kalba – verslininkams, nemokantiems šios užsienio kalbos, be jokių abejonių bus sunku. Daugiau minusų, iš tiesų, kompanija neturi.

Pliusai ir minusai paminėti. Pasvėrus juos, nesunku daryti išvadą, jog teigiamos savybės yra kur kas sunkesnės ir minusus paparasčiausiai nurungia.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *