Kategorijos

Blue Square Virtual Offices virtualūs biurai ir kitos paslaugos

Blue Square Virtual Offices – tai telekomunikacijų įmonė Škotijoje, Glasgow mieste. Jau pats pavadinime esantis žodis „virtual“ išduoda jos kryptį, taip pat leidžia pagalvoti apie šiuolaikiškumą ir inovacijas.

Blue Square Virtual Offices teikia keletą aukščiausios kokybės paslaugų. Kaip teigia pati kompanija, ji ne tik atlieka darbą, bet ir sukuria norą. Na, kadangi panašiai skambėtų išvertus pažodžiui iš anglų kalbos, lietuviškai tikriausiai derėtų pasakyti, jog minėtoji firma išpildo norą. Taip, ne vien tik mechaniškai įvykdo įsipareigojimus. Firma turi puikią reputaciją. Ši tik įrodo, su kokiu atsidavimu Blue Square žengia pirmyn – kokybės keliu tiesia praėjimą į dar geresnį rytojų.

Kompanija specializuojasi virtualaus biuro paslaugų teikimo srityje, apimančioje ir pašto tvarkymą, ir verslo adresus, ir informacijos telefou paslaugą. Įdomu ir tai, jog Blue Square valdo nacionalinę atsakymų telefonu paslaugą klientams visoje Jungtinėje Karalystėje.

Aptarkime plačiau, kokios yra su skambučiais susijusios paslaugos, kas per dalykas tie telefonų atsakikliai. Yra keturi kompanijos akcentuojami punktai. Apie kiekvieną iš eilės.

Pirmiausia reikėtų pasakyti, kad klientui suteikiamas 0141 verslo numeris. Nors galima pridėti ir porą iš kitų skaitmenų sudarytų numerių.

Įmonė taip pat teigia Škotijos registruoto biuro paslaugą – tam, kad kuriant įmonę Škotijoje, Companies House Jums nereikėtų pateikti savo namų adreso ir galėtumėte jį išlaikyti privačiu. Tai yra tikrai puiki paslauga, kainuojanti vos £79.95 į metus ir suteikianti Jūsų verslui prestižinį adresą Glasgow miesto centre.

Kitas veiksnys – skambučių nukreipimas. Yra galimybė pasirinkti skambučių peradresavimą. Priklausomai nuo norų ir poreikių, peradresuojama, pavyzdžiui, tik tada kai telefonas yra užimtas.

Blue Square Virtual Offices turi vieną naudingą funkciją. Tai skambintojo vardo, įmonės pavadinimo nustatymas. Be to, įmanomas pranešimo priėmimas ir perdavimas balso paštu, elektroniniu paštu ar SMS. Visi pranešimai siunčiami skambučio metu. Nuo pirmadienio iki penktadienio du registratoriai gali atsiliepti į skambučius kliento kompanijos vardu.

Po darbo valandų galima nukreipti skambučius į pasirinktą telefono numerį, taip pat teikti balso pašto dėžutę su kliento kompanijos vardo sveikinimu.

Atsiliepimo paslauga, kaip teigia Blue Square Virtual Offices, yra tai, ko reikia, kad būtų užtikrinama, jog niekada nebus praleistas joks svarbus verslo ryšys. Taigi kompanija padeda geriau įsilieti į darbą, taip pat leidžia visada jaustis ramiems, nebijoti, kad per neapdairumą bus prarastas naudingas bendradarbiavimas.

Naujausi straipsniai

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *