Bobcat nuoma lauko darbams

Statybinė technika reikalinga statybos darbų pradžioje ir pabaigoje. Dideli ir maži ekskavatoriai, buldozeriai, krautuvai yra brangūs todėl žmonėms neužsiimantiems šia veikla pirkti jų vienam projektui neapsimoka. Nedideliems sklypams ir mažaaukščių namų statybai yra tik vienintelis pasirinkimas – bobcat nuoma. Lauko darbuose šis pagalbininkas yra nepamainoms.

Vienas dažniausių lauko darbų kuriuos atlieka Bobkat traktoriukai – sklypo viršutinio grunto šalinimas pamatų kasimui. Jei gruntas ne per daug klampus ir drėgmės lygis normalus, mažieji traktoriai su tinkamais priedais gali nuversti kalnus tiesiogine šio žodžio prasme. Bobcat nuoma galima dviem būdais, su vairuotoju arba be vairotojo. Pastaroji yra pigesnė tačiau reikia tatsiminti vieną dalyką, nepatyrusio statybos technikos valdyme žmogaus darbo našumas bus dvigubai blogesnis nei patyrusio vairuotojo. Tai reiškia, kad nors ir techniką išsinuomosite pigiau, dar nereikia kad sutaupysite, nes darydamas darbą pats sugaišite daugiau valandų. Statybinės technikos nuoma skaičiuojama valandomis, todėl gerai įvertinkite savo galimybes atlikti darbą greitai.

Lauko darbams priskiriamas ir tvorų statymas. Bobcat technika turi priedus ir šiai užduočiai. Tvorų statymas su technika aktualus tik tiem kurie turi didelius 20 ir daugiau arų sklypus. Su grąžtu išgręžti viena skylę tvoros stulpui užtrunka tik porą minučių, iš karto galima betonuoti. Lyginant su rankiniais benzininiais gręžtuvais tai yra kosminis greitis todėl nuomotis šiam darbui traktoriuką su grąžtu tikrai verta. Bobcat ratiniai arba vikšriniai traktoriukai tinka ir sklypams lyginti. Landšafto formavimas, duobių lyginimas prieš žolės sėdimą ar po stambiosios technikos žemės kasimo darbų užbaigiamas su mini technika. Traktorius su žemės kultivavimo priedėliu per valandą gali susmulkinti ir paruošti sėjimui nedidelį sklypą. Daugiau laiko užims akmenų ir žolių šaknų išrinkimas rankomis ir ats žolės sėjimas. Kompaktiški ekskavatoriau su siaurais kaušais iškasa reikiamo gylio duobes kanalizacijos, vandentiekio, elektros trasoms minimaliai pakenkant infrastruktūrai ir sutvarkytai aplinkai. Taigi, šiandien retai kas samdo darbininkus gerbūvio darbams atlikti, norint surasti gerus, tenka išbandyti ne vieną. Išsinuomojus techniką šiuos darbus atliksite gal ir šiek tiek brangiau tačiau laiku ir efektyviai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.