Kategorijos

Bongai – ką verta apie juos žinoti?

Tikriausiai visi esame girdėję apie bongą. Dažniausias faktas apie jį yra tas, kad jis yra rūkymo priemonė. Tačiau daugiau informacijos vargu ar esate matę. Tad šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie jo priežiūrą, kodėl ji yra svarbi, kuo jis skiriasi nuo kitų rūkymo priemonių, bei kodėl jį pravartu rūkyti.

Bongų priežiūra

Kaip ir kiekvieną daiktą, bongus taip pat reikia prižiūrėti. Aišku, jų priežiūra nereikalauja didelių pastangų, bet bent jau šiek tiek dėmesio tikrai reikia skirti. Taigi, po rūkymo visuomet reikėtų jį išvalyti ir tai reikėtų padaryti kuo greičiau, kad visi susidarę nešvarumai jo viduje nepridžiūtų. Jam galima naudoti specialias priemones, kurios lengvai pašalina susidariusias medžiagas nuo rūkymo. Jeigu jų neturite, tam puikiai tik švarus vanduo. Užtenka jį pakišti po bėgančiu vandeniu ir vandens srovė turėtų jį lengvai išplauti. Jeigu vandens srovei sunku pasiekti tam tikrus sujungimus arba griovelius, verta panaudoti kempinėles, kuriomis nesunkiai galėsite prieiti prie sudėtingesnių vietų ir taip jas išvalyti. Tokias kempinėles galite įsigyti specializuotose parduotuvėse, kurios užsiima rūkymo priemonių pardavimu. Išplovus bongą jį svarbu gerai išdžiovinti, kad jame nesikauptų drėgmė. O daugiau jam daryti nieko nereikia. Aišku, jeigu jis ilgai gulėjo ant lentynos nenaudojamas, tuomet prieš naudojimą jį reikėtų perplauti, kad viduje nebūtų dulkių.

Kuo bongai yra išskirtiniai?

Pirmiausia,bongai skiriasi savo išvaizda. Tai neeilinis rūkymo prietaisas, kuris traukia ne vieno akį. Tad kiekvienas, kuris bent kartą yra bandęs rūkyti kitas priemones, tikrai norės išbandyti ir šį. Bongai gali pasižymėti savo išskirtiniu dizainu, spalvomis ir raštais. Tad juos perkant galite derinti prie namų aplinkos, ypač, jei jį žadate laikyti ant lentynos kaip interjero detalę. Kadangi į bongus pilasi skystis, tai norint dar labiau pasimėgauti jo dūmu, galite naudoti ne tik vandenį, puikiai tam tiks ir kiti skysčiai.

Kodėl verta rinktis bongą?

Tai yra patogi rūkymo priemonė, ją patogu laikyti rankose, nes ji nėra didelė, bet jei norite, rūkyti ją galite ir pasidėję ant stalo. Ji labiau pritaikyta individualiam rūkymui, tad jei esate namuose vienas, ji puikiai tiks laiko praleidimui. Bet bongas puikiai tiks ir tada, kai susirinks didesnė žmonių grupė. Norint rūkyti bongą, nereikia ilgo pasiruošimo, o jį surūkius, nereikia ilgo susitvarkymo. Jį tereikia išplauti ir padėti, kad džiūtų.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *