Kategorijos

Botulino injekcijos – atsisveikinkite su mimikos raukšlėmis

Mimikos raukšlės susidaro susitraukiant veido raumenims, kai jūs juokiatės, šypsotės, suraukiat kaktą, pakeliat antakius ar rodote kitas Jus užplūdusias emocijas. Norint to išvengti, reikia labai stebėti save ir savo mimikas, o tai gali būti gan sunku. Tokiu atveju Jums gali padėti botulino injekcijos , kurios padės išlyginti jau susiformavusias mimikos raukšles bei užkirs kelią naujų susiformavimui.

Botulino injekcijos – tai efektyvi ir daug dėmesio tiek iš moterų, tiek iš vyrų sulaukianti procedūra, kuri padės lengvai ir efektyviai pašalinti horizontalias kaktos raukšles, raukšles tarp antakių (,,pykčio raukšles“), raukšles akių srityje (,,žąsų kojeles“). Nuo kada šios injekcijos pradedamos naudoti, nėra nustatyta konkretaus amžiaus, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualios situacijos. Stebint kaip palaipsniui keičiasi odos būklė, kokios mimikas dažniausiai pasikartoja bei kokios raukšlės ryškėja, pasirenkame ar jaučiamas poreikis atlikti procedūrą. Botulino injekcijos, jeigu yra poreikis, gali būti pradedamos naudoti sulaukus 18 metų. Dažniausiai patariama pradėti maždaug nuo 30 metų, kadangi sulaukus tokio amžiaus raukšlių formavimasis jau ima intensyvėti, tad taip galima užkirsti kelią jų išryškėjimui.

Tam, kad netektų jausti nemalonių pojūčių procedūros metu, vietas, kuriose bus atliekamos injekcijos, prieš procedūrą galima patepti nuskausminamuoju kremu. Tada į atitinkamus veido taškus suleidžiamas botulino toksinas. Botulino injekcijos blokuoja raumenis, kurie yra atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Šiems raumenims nustojus susitraukinėti ir atsipalaidavus, raukšlės išsilygina. Procedūra dažniausiai trunka apie 20 – 30 min. Botulino injekcijų rezultatas išlieka matomas apie 4-6 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra gali būti atliekama ir vėl. Procedūrą atlieka gydytojas dermatologas.

Atlikus procedūrą galima grįžti prie kasdienės dienotvarkės, tačiau svarbu bent jau 2 valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (t.y. negalima gulėti). Kelias dienas  po procedūros nevartoti stiprių alkoholinių gėrimų, vengti tiesioginių saulės spindulių, neiti į saunas, pirtis, soliariumus, rekomenduojama intensyviai nesportuoti.

Domina botulino injekcijos Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos kliniką! Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *