Kategorijos

Botulino injekcijos – atsisveikinkite su mimikos raukšlėmis

Įvairias patiriamas emocijas mes dažniausiai perteikiame veido mimikomis. Pavyzdžiui, iš surauktų antakių galime suprasti, jog žmogus pyksta, o plati šypsena perteikia džiugias emocijas. Pakelti antakiai gali reikšti, jog žmogus nustebo, o nusileidę lūpų kampučiai, jog nusiminė. Kasdien dažnai kartojamos veido mimikos gali palikti pėdsakus mūsų veide ir taip suformuoti mimikos raukšles. Jos gali pradėti formuotis dar jaunystėje ir su kiekvienais metais vis ryškėti. Norint išlyginti mimikos raukšles arba užkirsti kelią jų atsiradimui, į pagalbą pasitelkiamos botulino injekcijos.

Botulino injekcijos atliekamos norint pašalinti horizontalias kaktos raukšles, raukšles tarp antakių (dar kitaip vadinamas ,,pykčio raukšles“), raukšles akių srityje (,,žąsų kojeles“). Kokiame amžiuje pradedamos šios injekcijos priklauso nuo individualios situacijos. Svarbu stebėti savo odos pokyčius bei kokios mimikos dažnai naudojamos. Botulino injekcijos, esant poreikiui, gali būti pradedamos ir nuo 18 metų. Dažniausiai rekomenduojama pradėti maždaug nuo 30 metų, kadangi šiuo laikotarpiu jau suintensyvėja raukšlių formavimasis, tad taip galima užkirsti kelią jų išryškėjimui.

Prieš atliekant injekcijas gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas. Į atitinkamus veido taškus suleidžiamas botulino toksinas. Botulino injekcijos blokuoja raumenis, kurie yra atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Šiems raumenims nustojus susitraukinėti ir atsipalaidavus, raukšlės išsilygina. Procedūra yra ganėtinai greita ir dažniausiai trunka 20 – 30 min. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Po procedūros galima grįžti prie kasdienės veiklos, tik svarbu 2 valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (t.y. negalima gulėti). 5 dienas  po procedūros nevartoti stiprių alkoholinių gėrimų, vengti tiesioginių saulės spindulių, nesideginti, neiti į saunas, pirtis, soliariumus, intensyviai nesportuoti.

Botulino injekcijų rezultatas išlieka matomas apie 4-6 mėn. Po to procedūra gali būti atliekama vėl.

Domina botulino injekcijos Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic kliniką!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *