Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663

Warning: Attempt to read property "roles" on bool in /home/carrentm/domains/straipsniukatalogas.eu/public_html/wp-content/plugins/wp-user-frontend/wpuf-functions.php on line 4663
Botulino injekcijos padės atsikratyti mimikos raukšlių - StraipsniuKatalogas.eu

Kategorijos

Botulino injekcijos padės atsikratyti mimikos raukšlių

Apie tai, kokias mimikas naudojame dažniausiai, susimąstome tik tada, kad pastebime ryškėjančias mimikos raukšles. Ir net stengiantis mažiau mimikuoti, tai padaryti yra itin sunku, kadangi mes nesąmoningai savo įvairias emocijas atvaizduojame veido mimikomis. Norint užkirsti kelią mimikos raukšlių formavimuisi arba išlyginti jau atsiradusias mimikos raukšles, rekomenduojame rinktos botulino toksino injekcijas. Taip Jums nebereiks nuolatos savęs kontroliuoti ir stebėti, kokias mimikas naudojate.

Botulino injekcijos – tai populiari procedūra, kuri padės lengvai ir efektyviai pašalinti horizontalias kaktos raukšles, raukšles tarp antakių (,,pykčio raukšles“), raukšles akių srityje (,,žąsų kojeles“). Nuo kada pradedama naudoti šias injekcijas, nėra nustatyta konkretaus amžiaus, tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualios situacijos. Stebint kaip einant laikui kinta odos būklė, kokias mimikas itin dažnai naudojame bei kokios raukšlės ryškėja, pasirenkame ar jau laikas atlikti procedūrą. Botulino injekcijos, jeigu yra poreikis, gali būti pradedamos naudoti sulaukus 18 metų. Dažniausiai patariama pradėti maždaug nuo 30 metų, kadangi sulaukus tokio amžiaus raukšlių formavimasis jau ima intensyvėti, tad taip galima užkirsti kelią jų išryškėjimui.

Norint išvengti nemalonių pojūčių procedūros metu, vietos, kuriose bus atliekamos injekcijos, prieš procedūrą gali būti patepamos nuskausminamuoju kremu. Tada į atitinkamus veido taškus suleidžiamas botulino toksinas. Botulino injekcijos blokuoja raumenis, kurie yra atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Šiems raumenims nustojus susitraukinėti ir atsipalaidavus, raukšlės išsilygina. Procedūra dažniausiai trunka 20 – 30 min. Botulino injekcijų rezultatas išlieka matomas apie 4-6 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra gali būti atliekama vėl. Procedūrą atlieka gydytoja dermatologė.

Atlikus procedūrą galima grįžti prie kasdienės dienotvarkės, tačiau svarbu bent 2 valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (t.y. negalima gulėti). Kelias dienas  po procedūros nevartoti stiprių alkoholinių gėrimų, vengti tiesioginių saulės spindulių, neiti į saunas, pirtis, soliariumus, rekomenduojama intensyviai nesportuoti.

Domina botulino injekcijos Kaune? Kreipkitės į Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos kliniką! Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!

 

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *