Kategorijos

Botulino injekcijos – veiksmingas būdas išlyginti mimikos raukšles

Kaip susidaro mimikos raukšlės? Ko gero puikiai supranatate, jog jos ima formuotis, kai nuolatos kartojate tam tikras mimikas. Mes dažnai nei nejaučiame kaip suraukiame kaktą, pakeliame antakius ar kitaip atvaizduojame savo emocijas veide. Tad nuolat save stebėti bei kontroliuoti savo veido mimikas gali būti itin sunku. Kad viso to išvengtume, padėti gali botulino toksino injekcijos. Jos padės išlyginti jau susiformavusias mimikos raukšles, o taip pat padės kaip prevencinė priemonė, siekiant išvengti jų susidarymo.

Botulino injekcijos – tai efektyvi priemonė, kuri padės lengvai ir greitai pašalinti horizontalias kaktos raukšles, raukšles tarp antakių (,,pykčio raukšles“), raukšles akių srityje (,,žąsų kojeles“). Nuo kada pradedamos naudoti botulino injekcijos? Nuo kelių metų rekomenduojama pradėti naudoti jas nėra nustatya, kadangi tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus individualios situacijos. Stebint savo odos būklę bei atkreipiant dėmesį į ryškėjančias raukšles galime pamatyti, kada jaučiame tam poreikį. Botulino injekcijos, jeigu yra poreikis, gali būti pradedamos naudoti sulaukus 18 metų. Dažniausiai patariama pradėti maždaug nuo 30 metų, kadangi nuo šio amžiaus raukšlių formavimasis pradeda intensyvėti, tad taip galima užkirsti kelią jų išryškėjimui.

Siekiant išvengti nemalonių pojūčių procedūros metu, vietas, kuriose bus atliekamos injekcijos, prieš procedūrą galima patepti nuskausminamuoju kremu. Atliekant procedūrą į atitinkamus veido taškus yra suleidžiamas botulino toksinas. Botulino injekcijos blokuoja raumenis, kurie yra atsakingi už mimikos raukšlių formavimąsi. Kai šie raumenys nustoja susitraukinėti ir atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina. Procedūros trūkmė yra apie 20 – 30 min.. Botulino injekcijų rezultatas išlieka matomas apie 4-6 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra gali būti atliekama pakartotinai. Procedūrą atlieka gydytojas dermatologas.

Po procedūros galima grįžti į įprastą dienos ritmą, tačiau svarbu bent jau 2 valandas po procedūros išlikti vertikalioje padėtyje (t.y. negalima gulėti). Keletą dienų  po procedūros nevartoti stiprių alkoholinių gėrimų, vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyt saunose, pirtyse, soliariumuose, rekomenduojama susilaikyti nuo intensyvaus sporto.

Domina botulino injekcijos Kaune ar Marijampolėje? Kreipkitės į Amber Esthetic estetinės ir lazerinės dermatologijos kliniką! Maloniai kviečiame apsilankyti!

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *