Brangūs ar pigūs telefonai?

Ar žinote, kuo skiriasi brangūs ir pigūs telefonai? Pirmasis skirtumas – kaina. Tuomet seka vis puokštė įvairiausių parametrų, o nemažą dalį kainos sudaro netgi prekinis vardas – kuo gamintojas žinomesnis, kuo labiau užsitarnavęs vardą, tuo jo gaminių kaina bus didesnė, nors nebūtinai tie telefonai bus kokybiškesni ar kuo nors pranešesni už pigesnes altarnatyvas.

Perkamų naujų telefonų rinkoje vyrauja išmanieji, todėl apie juos ir galvosime šiame straipsnyje. Išmaniųjų kainos prasideda nuo mažiau nei 100 eurų, net jei tai ir visiškai nauji modeliai. Tokie telefonai dažniausiai aprūpinti mažesniu kiekiu operatyviosios atmintis, silpnesne fotokamera, sumažinamos kitos galimybės, pavyzdžiui, silpnesnė antena, prastesnė baterija ir t. t.

Kartais telefonai gali pasižymėti identiškais parametrais, tačiau skirtingų gamintojų kaina gali skirtis net ir 3 kartus. Ypač pigūs būna nepopuliarių Kinijos gamintojų telefonai, o pagal kainos ir parametrų santykį tarp populiariųjų brangiausiais laikomi iPhone telefonai, nors rinkoje yra ir kus kas brangesnių, pavyzdžiui Vertu, tačiau jie skirti išskirtiniams žmonėms, o ne masiniam naudojimui.

Jei Jums reikalingas galingas telefonas, kuris atliktų didžią dalį kompiuterio funkcijų – teks paploninti piniginę. Jų kaina gal būti nuo 500 iki kelių tūkstančių eurų. Neturite tiek? Operatoriai pasiūlys įsigyti su sutartimi, o daugelis pardavėjų siūlo lizingo paslaugas. Visgi, kai kuriais atvejais vertingesnius pasiūlymus pateikia greitųjų kreditų bendrovės, ypač jei skolinatės pirmąjį kartą ar priešingai, esate ištikimas jų klientas.

Kreditai telefonams siūlomi tik tais atvejais, jei brangus telefonas Jums iš tiesų būtinas. Visgi, net ir patys brangiausi telefonai po poros metų jau laikomi morališkai pasenusiais. Artimiausiu metu, vis didėjant telefonų gamintojų apetitui, nevertėtų nustebti jei telefonai morališkai pasenusiais taptų jau po pirmųjų metų. Šiais laikais labai sparčiai stengiamasi viską tobulinti, mažokai dėmesio skiriama kokybei, ne išimtis ir telefonai, automobiliai, buitinė technika ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.