Kategorijos

Buhalterija Kaune: ką svarbu įvertinti renkantis paslaugos teikėją?

Jei reikėtų įvardinti priežastis, dėl kurių, verta rinktis buhalterines paslaugas teikiančią įmonę, tai sąrašas būtų iš tiesų įspūdingas – verta pastebėti, kad priimdami tokį sprendimą jūs ne tik taupote laiką bei pinigu, bet ir būsite tikri, kad visi darbai, kurie susiję su šia sritimi, bus atlikti laiku. Dar daugiau verta pastebėti ir tai, kad neliks abejonių dėl darbo kokybės. Maža to, įdarbinus buhalterį, neretai išlaikyti jo darbo vietą kainuoja brangiau nei mokėti įdarbinimo paslaugas teikiančiai įmonei. Vis dėlto, šį kartą nekalbėsime apie šio pasirinkimo privalumus, o pažvelgsime į tai iš praktinės pusės. Ne paslaptis, kad buhalterines paslaugas teikiančių įmonių yra ne tiek jau ir mažai, kad kai pasirinkti tinkamai? Taigi, pabandykime apžvelgti, ką reikėtų įvertinti prieš pasirenkant buhalterių paslaugų teikėją Kaune.
Ar buhalterinės paslaugos teikiamos visiems subjektams?
Verta akcentuoti, kad kai kurie buhalterinių paslaugų teikėjai jas suteikti gali tik tam tikriems verslo subjektams, tuo tarpu kiti gali užtikrinti bet kuro verslo subjekto buhalterinės apskaitos tvarkymą. Taigi, ienas svarbiausių dalykų, kurį turite patikrinti, yra toks; ar paslaugos teikėjas gali užtikrinti jūsų verslo subjekto buhalterinės apskaitos tvarkymą?
Ar galimos papildomos paslaugos?
Ne paslaptis, kad verslui labai dažnai prireikia ne tik buhalterinių paslaugų, bet ir kitų sprendimų, pavyzdžiui konsultacijos, susijusios su darbo saugos klausimais ar teisinių paslaugų. Jei manote, kad artimiausioje ateityje jums taip pat gali prireiktų šių ar kitų, papildomų paslaugų, tokiu atveju, iš karto verčiau rinkitės tokią įmonę, kuri galėtų jas suteikti. Prireikus papildomų paslaugų ateityje, jums nebereikės gaišti laiko ieškant jų teikėjo.
Patirtis
Dar vienas dalykas, kuris taip pat negali būti neįvertintas renkantis paslaugų tekėją, yra patirtis. Atkreipkite dėmesį, kiek metų turintys patirtį specialistai dirba įmonėje? Savaime suprantama vos kelerių metų patirtis tikrai nėra rodiklis, kad specialistai negebės kokybiškai atlikti pavestos užduoties, tačiau tuo pat metu vertėtų prisiminti ir štai ką: kuo ilgiau dirbamas šis darbas, tuo sudėtingesnės situacijos bus išsprendžiamos lengvai bei paprastai. Taip pat ilgametė patirtis rodo ir dar vieną dalyką – specialistas ne tik puikiai atlieka savo darbą, bet ir yra vertinamas klientų.
Tobulėjimas
Ne paslaptis, kad būtent buhalterinė apskaita yra viena iš tų sričių, kurioje nuolat vyksta pokyčiai, keičiasi ir įstatyminė bazė. Taigi, tai reškia tik vieną dalyką – šioje srityje dirbantys žmonės turi nuolat profesiškai augti. Ir jei yra užtikrinamas šis augimas, galima tikėtis, kad suteiktos paslaugos bus pačios geriausios kokybės. Taigi, jei jus domina pati kokybiškiausia buhalterija Kaune, tokiu atveju, būtini atkreipkite dėmesį į tai, ar konkrečioje įmonėje yra suteikiamos galimybes augti specialistams.
Ar paslaugos tiekiamos nuolatiniu būdu?
Ne paslaptis, kad paslaugų teikimas nuotoliniu būdu leidžia taupyti laiką bei išvengti daugybės papildomų nepatogumų. Taigi, jei ir jums yra svarbus laiko taupymas bei komfortas, tokiu atveju teikti pirmenybę tai įmonei, kuri gali užtikrinti buhalterijos tvarkymą nuolatiniu būdu.
Su kokias klientais dirbama?
Niekaip negalite suręsti, ar įmonė yra verta ir jūsų pasitikėjimo? Būtinai atkreipkite dėmesį į tai, su kokias klientais yra dirbama – tai gali pasakyti daugiau nei bet kokie žodžiai.
Atsiliepimai
Atsiliepimai taip pat gali būti puikus papildomos informacijos šaltinis, jei niekaip negalite apsispręsti, kuriam buhalterinių paslaugų teikėjui tekti pirmenybę. Taigi, būtinai raskite laiko su jais susipinti.
Įmonės sąlygos
Ne paslaptis ir tai, kad kiekviena buhalterines paslaugas teikianti įmonė nustato ir tam tikras sąlygas, kaip vyks procesas; kokia tvarka bus teikiamos paslaugos; kokie atsiskaitymo būdai galimi; ką įsipareigoja tiekėjas bei gavėjas ir pan. Taigi, būtinai raskite laiko susipažinti su šiomis sąlygomis – juk buhalterinių paslaugų teikėją renkatės ilgam laiko arpui, todėl labai svarbu, kad abi pusės liktų patenkintos. Žinoma, esant poreikiui, visada galite keisti paslaugų tekėją, tačiau nepamirškite, kad tai pareikalaus papildomo laiko. Taigi, kur kas geriau skirti laiko ir iš pat pirmo karto priimti patį tinkamiausią bei geriausiai lūkesčius galintį išpildyti pasirinkimą.
Kokios yra įmonės vertybės?
Kad ir kaip banaliai ta beskambėtų, tačiau būtina įvertinti ir tai, kuo atlikdama savo darbą, vadovaujasi įmonė bei joje dirbantys specialistai. Ar jiems svarbu užtikrinti pačią aukščiausią paslaugų kokybę? Ar jie siekia sukurti pridėtinę vertę jūsų verslui? Ar jie gali užtikrinti operatyvumą? Ar geba priimti geriausius sprendimus net ir esant stresinėms situacijoms?
Įmonės vizija
Yra posakis: pasakyk, kas tavo draugai ir pasakysiu, kas esi tu. Belieka tik pridurti, kad renkantis buhalterinių paslaugų įmonę verta vadovautis ir šiuo posakiu. Nors tai bus jūsų verslo partneriai, o ne draugai, visada verta pasidomėti, kokią viziją turi įmonė. Ar jie siekia augti, tobulėti, kurti kuo didesnę pridėtinę vertę? Ar jiems svarbu nuolat gerinti paslaugų kokybę? Visada rinkitės tik pačius geriausius, kurie yra pasiruošę tobulėti ir daug dirbti.
Įmonės keliami uždaviniai
Na, o jei norite surinkti dar daugiau informacijos apie įmonę, tai nepamirškite, kad nemažai jos gali atskleisti ir keliami tikslai.
Taigi, jau įvardijome ne vieną svarbų kriterijų, kuris tiesiog negali būti pamirštas siekiant pasirinkti tinkamiausią buhalterinių paslaugų tiekėją Kaune. Vis dėlto, negalima pamiršti ir dar vieno – o kas pasakytina apie kainą? Ar patraukli paslaugos kaina taip pat yra vienas iš tų kriterijų, kurį būtina vertinti? Kalbant apie ją, verta pastebėti, kad ji, vistik neturėtų būti svarbus kriterijus – atminkite, kad jums reikalinga kokybė, operatyvumas bei tikslumas, tuo tarpu kaina – antraeilis dalykas.
Taigi, belieka tik daryti išvadą, kad yra ne tiek jau ir mažai dalykų, kuriuos būtina įvertinti, jei jus domina buhalterija Kaune. Tai – įmonės vizija, tikslai, vertybės, teikiamų paslaugų spektras, patirtis, noras tobulėti ir t.t.

Naujausi straipsniai

reikia hostingo?

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *