Buitinė technika išsimokėtinai

Kompaktiški kompiuteriai  lenkia populiarumu stacionarius?

Personaliniai kompiuteriai yra darbo įrankis be kurios vargu ar išsisuktų iš padėties  administratorius, studentai ir mokytoja. „Laptop’ų“ paklausą lemia ne vien charakteristikos: *nedidelis svoris, *patogumas, *mažesnės energijos kaštai, taip pat tinkama kaina. Prieš 10 metų kompaktiški kompiuteriai kainavo žymiai daugiau , laptop tipo kompiuterių pradinė kaina siekdavo nuo 4000 litų. Tobulėjant informacinėms technologijoms gerokai sumažėjo ir nešiojamų kompiuterių kainos – šiandien visiškai naują Lenovo laptop kompiuterį paprasta nupirkti ir už mažiau negu tūkstantį LT.
Nešiojamų bei tradicinių kompiuterių palyginimas
Kaina parduotuvėse
Nepaisant ženklaus kainų mažėjimo nešiojamo tipo kompiuteriai vis dar kainuoja daugiau negu personaliniai kompiuteriai. Lygiai tokių pačių techninių duomenų tradicinio kompiuterio kaina parduotuvėse daug maš  30% mažesnė negu nešiojamojo . Reikia paminėti, kad tradicinio pc dar reiks įsigyti reikalingus priedėlius kaip: * vaizduoklis, * kompiuterio klaviatūra  *kompiuterinė pelė Nešiojami kompiuteriai valdymo priedėlius turi integruotus. Tai šiek tiek sumažina kainų skirtumus.
Nešiojamų kompiuterių kompaktiškumas
Tai turbūt pagrindinis portabilių kompiuterių privalumas. Nedideli „notebook’o“ kompiuterio korpuso išmatavimai ir svoris suteikia galimybę nešiotis laptop nešiojamą kompiuterį kartu su savimi: * į darbą, studijas arba atostogas. Lietuvos Respublikoje ženkliai daugėjant nemokamo bevielio interneto wi-fi prieigų svarbius darbus galima atlikti ne vien tik darbo vietoje ar iš namų. Tuo pačiu, su ličio jonų baterija nešiojamuoju kompiuteriu paprasta porą valandų naudotis neturint šalia elektros energijos šaltinio. 
Nešiojamo kompiuterio remontas bei atnaujinimai
HP kompiuterį atnaujinti yra sunkiau negu stacionarų kompiuterį. Dėl parduodamų už didesnę kainą priedų bei sudėtingesnio montavimo Samsung kompiuterio prižiūrėjimas  kainuoja brangiau. Kompaktiški kompiuteriai būna naudojami skirtingose vietose, todėl kartais pasitaiko, kad įrenginys sugęsta užpylus kavos arba kakavos. Tokioje situacijoje svarbu nedelsiant ištraukti įkraunamą akumuliatorių ir porai parų nešiojamo tipo kompiuterį palikti tinkamai nusausėti. Nespėjus išimti baterijos skubiai, nešiojamo remonto išlaidos gali būti didesnės už prietaiso vertę.
Tokio tipo kompiuterių greitumas
Šiuolaikinių tokio tipo kompiuterių veikimo sparta, vaizdo raiška yra užtektinai geri darbui ir kompiuteriniams žaidimams. Tačiau jeigu dirbate dizaino kūrimu ar esate prisiekęs žaidimų gerbėjas, ko gero labiau apsimokėtų nusipirkti ypač galingą įprastinį pc, kurį galima dažniau „paturbinti“.
Taigi, prieš norint gauti naują nešiojamo tipo pc verta apmąstyti kaip kompiuterį naudosite, ir kokios charakteristikos yra pačios reikalingiausios. Jeigu dažniau keliaujate, arba  mokotės aukštojoje mokykloje, dėl portabilumo nešiojamas kompiuteris bus ypač naudojama darbo priemonė.
Asmeniniai kompiuteriai Lietuvoje: augantis naudojimas ES subsidijų fondų dėka
Baltijos valstybė pagal informacinių technologijų populiarumą yra prie pirmaujančių rytinėje Europos pusėje bei baigia pavyti vakarinės Europos Sąjungos valstybes. Tokio Tipo kompiuterių naudojimas labai didėja ir dėl reikalingos EUROPOS SĄJUNGOS subsidijų rėmimo. Kompiuterinių technologijų paslaugoms bei pojektų visuomenei „auginimui“ skiriami ištekliai vos tik įstojus į ES. Pirmo finansavimo rato metu įvykdyta maždaug dvidešimt paramos projektų. Dauguma finansavimo planų yra turi ryšių su nemokamų web vietų skaičiaus didinimu žmonėms. Viena iš pagrindinių šitų planų tikslų buvo suteikti laisvą prieigą prie portabilių kompiuterių ir web  Lietuvos bibliotekose. Tai buvo įgyvendinta apytiksliai prieš vienerius metus.
Nešiojami kompiuteriai bei nešiojamo tipo kompiuterių pardavimai Lietuvoje : statistiniai duomenys
Kad reikalinga Europos Sąjungos paramos subsidijų pagalba duoda vaisių įrodo pastebimai išpopuliarėjęs asmeninių kompiuterių naudojimas Lietuvoje. Stacionarūs kompiuteriai šiuo metu yra dažnai naudojami 75 procentų valstbybės gyventojų. Aiškiai Pastebimas didėjantis senesnių gyventojų tokio tipo kompiuterių naudojimosi augimas – 60-74 metų amžiaus tarpe kompiuterių technikos pirkimai pakilo 14 procentų bei šiai dienai pakilo iki 40 proc..
Buitinė technika internetu
Televizoriai su „Smart TV“ funkcija
Smart Tv kitaip vadinami išmanusis Tv tai naujausi LED tipo TV su gausybe funkcijų. Visi tokie interneto pardavimų paltformas turi tokios garsios technikos kompanijos kaip Samsung ar Asus. Apsiperkant per internetą nesudėtinga palyginti IT technikos charakteristikas  kaip: 

  • korpuso dydis
  • įrenginio svoris
  • darbinis spartumas
  • energijos sąnaudos

Be to, internetu parduodama buitinė technika išsimokėtinai.

Tuo pačiu, apie virtualiose parduotuvėse kaip 1a.lt siūlomas prekes nesunku susirasti klientų atsiliepimus. Didžioji dalis firmų prekiaujančių buitine technika internetu naudojančios interneto gali įteikti įsigytą daiktą už tai neprašydami mokesčio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.