Kategorijos

Buitine technika: žinomiausi gamintojai

XXIa. kiekvienuose namuose netrūksta įvairiausios buitinės technikos. Šaldytuvas, skalbimo mašina, televizorius – įrenginiai kuriuos turi ir naudoja kiekvienas šeimos ūkis. Perkant naują buitinės technikos prietaisą daugelis didelį dėmesį skiria gamintojui – žinoma firma neretai tampa kokybės ir ilgaamžiškumo garantu. Šiandien pristatysime kelis gerai žinomus buitinės technikos prekinius ženklus.

Robert Bosch GmbH

Bosch yra tarptautinis elektronikos ir buitinės technikos gamintojas, įsikuręs Štutgarte, Vokietijoje. Organizacija gyvuoja nuo 1886 metų, kai ją įkūrė vokiečių indžinierius Robert Bosch. Kompanija gamina netik buitine technika, bet ir statybų įrankius bei automobilių detales. 2011 metais Bosch buvo didžiausia automobilių detalių gamintoja pasaulyje. Su Bosch prekininiu ženklu galima įsigyti įvairios buitinės technikos: dulkių siurblius, mikro bangų krosneles, šaldytuvus bei daugybę kitų prietaisų naudojamų virtuvėje bei kambariuose.

Philips

Daugelis mano, jog kokybiškiausią buitinę techniką gamina Japonijos, Pietų Korejos bei Vokietijos gamintojai, tačiau prie jų galima priskirti ir Nyderlandų elektronikos gamintoją Philips. Tiesa, kompanija jau seniai yra tarptautinė, savo gamyklas turinti net 60-tyje valstybių. Įmonėje dirba daugiau nei 120 tūkst. darbuotojų. Philips specializuojasi buitinės technikos, apšvietimo bei medicininių įrenginių gamyboje. Philips kompanija buvo įkurta dar 1891 metais tėvo ir sūnaus Frederiko ir Gerardo Philipsų. Dabar Philips gamina įvairią buitine technika: televizorius, audio įrenginius bei  praktiškai visus namų apyvokos elektrinius įrenginius.

Sony

Sony yra viena lyderiaujančių buitinės technikos gamintojų pasaulyje. Ši tarptautinė koorporacija veiklą pradėjo 1946 metais. Šiuo metu organizacijoje dirba apie 146 tūkst. žmonių.Kompanijos centrinė būstinė yra įsikūrusi Tokijuje, Japonijoje. Sony nėra tik buitinės technikos gamintoja, koorporacija taipogi yra tarp lyderiaujančių kompiuterinės technikos bei jos priedų,video/ audio aparatūros, medicinių prietaisų, mobiliųjų telefonų gamintojų. Vienas iš sėkmingiausių visų laikų Sony gaminių yra žaidimų konsolė PlayStation 2.

Apibendinimas

Yra dar gerokai daugiau garsių elektronikos kompanijų, kurias apžvelgsime kitą kartą. Žinomi buitinės technikos gamintojai aršiai konkuruoja tarpusavyje, stengdamiesi pristatyti vis modernesnių įrenginių, o šioje konkurencijoje visuomet laimi klientas, galintis rinktis buitine technika iš dar didesnio asortimento.

Naujausi straipsniai

Comments

Įrašo “Buitine technika: žinomiausi gamintojai” komentarų : 1

  1. Lukrecija avataras

    Įdomu, o kuris iš šių gamintojų yra geriausias ir patikimiausias? Nes planuoju įsigyti buitinės technikos internetu iš čia http://www.tarnas.lt/
    ir nežinau kurį gamintoją rinktis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *